Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Dünya üzerindeki en güçlü silah ateşlenmiş bir insan ruhudur. Onu durdurmak çoğu zaman mümkün değildir. İnsanoğlu bu gücü iyiye de kullanır kötüye de. Sen iyiye kullananlardan ol. İçindeki potansiyel ateşini yak ve hedeflerine doğru ilk adımını cesaretle at. Gerçek mutluluğun sırrı kendini hoş tutarak kandırmak değil, gerçekleri bilerek zorlukların üstüne doğru gitmektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Bir süredir ihmal ettiğiniz işleriniz bugün başınızı ağrıtabilir. Gün içinde sıkıntılı ve uyumsuz bir psikoloji sergileyebilirsiniz. Alacağınız bazı haberler olabilir. Bu haberlerin bir kısmı olumlu, bir kısmı olumsuz olabilir. Akşam saatleri sizin için neşeli geçebilir. Yakın dostlarınızla eğlenebilir onlarla uzun süreden beri yapmadığınız şeyleri yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Zor günler geçiriyorsunuz ve bu zor günlerde yardımcı olamasalar da dostlarınızın bunun için ellerinden geleni yapmaları sizi memnun ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Spritüel konularla ilgilenip ruhsal farkındalıklar yaşayabileceğiniz deneyim fırsatları çıkabilir karşınıza. Eğer size söylenenlerin gerçekliği ya da olabilirliğiyle ilgili şüpheye kapılırsanız işte o zaman yüreğinizin sesini dinlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Hayatınıza daha fazla düzen girmekte. Yabancılarla ilgili iş konuları yanında, eğitimde yeni arayışlar sizi harekete geçirebilir. Yeniliklere açık durmak ve kendinizi yeni konulara hazırlamak durumundasınız. Görüşlerinizde esnek olmanızın getireceği imkanlar yeni kişilerle ilişkiler açısından önemli olacak. Düşünceleriniz havada kalmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Bugün de yoğun iş temponuz devam edecek. Hedeflediğiniz yere gelmek için azami çalışıyorsunuz ama yaşınızın gereği şeyleri yapmanız da gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Bugün yapacağınız harcamalarda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Kısa bir süre sonra geçici bir nakit sıkıntısı çekebilirsiniz. Ama bu sürenin sonunda bayağı bir rahatlama dönemi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Nisan 2018)
Sağlığınızla ilgili ufak bir sorunu ciddiye almıyorsunuz. Bu ufak sorun büyük bir soruna dönüşebilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed