Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Kırdığınız çevrenizdeki dost ve arkadaşlarınızın gönüllerini alın. Ailenize karşı daha sıcak davranın ve onların sadece sizin iyiliğinizi düşündüğünü unutmayın. İş hayatınızda hareketli bir güne giriyorsunuz. Eski bir arkadaşınızdan alacağınız teklif sizi sevindirebilir ve sıkıntılarınızın bir nebze hafiflemesini sağlayabilir. Arkadaşınızın size yaptığı teklifi kabul ederseniz biraz yorulacaksınız. Ama siz de biliyorsunuz ki yorulmadan hiçbir şey elde edilmiyor. Bu iş sayesinde şu anda bulunduğunuz ortamdan daha değişik bir ortam sizi bekliyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Hayatınızda ufak tefek değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Evinizi, çevrenizi ya da birlikte olduğunuz kişiyi değiştirmek isteği içine girebilirsiniz. Bu konularda bugün biraz fazlaca heyecana kapılabilir, ani kararlar alabilirsiniz. Yoğun iş hayatınız sizi baskı altın aldığı için böyle hissediyorsunuz. Hayatınızı değiştirmeden önce bir tatile ne dersiniz?
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Mantığınızla her şeyin üstesinden gelebilirsiniz fakat duygularınızı da yok saymaya çalışmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Evde yapılacak kaba kuvvet gerektiren işleri organize edebilirsiniz bugün. Emek sarf ederken eşinizi de işin içine katmak istiyor olabilirsiniz. Ancak o belki de bu niyette değildir. Daha doğrusu öncelikleri daha farklı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Gündeminiz çok yoğun. İşe ilgili sorumluluklar devam ederken, Yeni bir organizasyonun içinde yer alabilir, kendinizi ortaya koyabileceğiniz konulara da yer açabilirsiniz. Yeni sorumlulukları ve getireceği ortak faaliyetler her açıdan planlı olmayı gerektirecek. Başkaları ile olan ortaklaşa çalışmalar, işten beklenen maddi kazançlar size mücadele getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Birtakım ayrıcalıklar, bazı duygusal tepkiler çekmenize yol açabiliyor. İş yaşamınızda, becerileriniz yanında aynı zamanda inançlarınızı da sergileme ayrıcalığınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğinizde, huzursuz ve kaprislisiniz. Emir almayı sevmediğiniz için bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Bir yakınınız büyük bir sorumluluk duygusuyla sizi destekliyor. Kalıcı bir ferahlama söz konusu değil ama günlük yaşamınızı şimdilik sorunsuz hallediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Aralık 2020)
Değişik, ilginç kişiliğiyle sempati toplayan biri ile ilgili, önsezilerinizden uyarılar alıyorsunuz. Hakkında yaptığınız olumsuz tespitler, yanlış değerlendirmelere yol açabilir. Sabırlı olabilmeniz halinde, zaman sizi doğrulayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed