Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Beklediğiniz önemli projelerle ilgili bazı engellerle karşılaşmanız mümkün. Ancak bu engeller öyle hatırı sayılabilir büyüklükte engeller olmayacaktır. Bazı konularda daha dikkatli olmanız ve ileriye yönelik konuları daha iyi görebiliyor olmanız gereklidir. Aynı zamanda kişisel olarak hayatınıza odaklanıp yaşamınızda daha ne gibi yenilikler katabileceğinizi düşünmeli ve bu konuda gereken cesaretli adımları atabilmelisiniz. Cesaret ve özgüven konusunda kendinize olan saygınız her zaman sizleri yeni işlere sevk etme konusunda güven vermektedir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mart 2018)
Hayatınızdaki gelişmeler olumlu olduğu halde kişisel kaprisleriniz yüzünden yaşamı kendinize zehir ediyorsunuz. Sosyal çevreden uzak durmak yerine işinizden artan zamanı arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Duygusal yönden oldukça hassassınız ve sevdiğiniz dostlarınızın sizi aramasını bekliyorsunuz. Bugün onu siz arayıp ne kadar özlediğinizi söylemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
AŞK: Ruhunuzda aşk var amaaçılmaya çekiniyorsunuz. O siziböyle anlayamaz ki. Birlikte biryemeğe çıkma davetindebulunursanız reddetmeyecektir.Zaten hoş bir görüntünüz var, buşansı mutlaka elde etmelisiniz.PARA: Haksızlığa asla dayanamıyor hiçtanımadığınız kişilerin bile hakkını savunuyorsunuz.İnsani duygularınız göz kamaştırıyor.SAĞLIK: Yükseklik korkusuna kapılıyorsunuz. Havayolcululuklarında mide bulantınıza önlem alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
İşinizde yeni fikirlerinizle ve üstün performansınızla rakiplerinizi ekarte ediyorsunuz. Aşk hayatında ani değişiklikler yaşamanız sizi karşı cinse güvensiz gösteriyor. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mart 2018)
İş hayatınız biraz çetrefilli. Dolanmış misina gibi karmaşık ve gayri memnun ilişkiler içindesiniz. Aradığınız çıkışı haftanın içinde bulacaksınız. Eski bir iş arkadaşınızın sizi bu karmaşanın içinden çekip alacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mart 2018)
Bir yakınınızın bütün uyarılarınıza rağmen düştüğü para bunalımı sizi kızdırıyor. Onun sıkıntısına duyarsız kalmak istiyorsunuz ama beceremiyorsunuz. Para konularında ileri derecede duyarlı birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mart 2018)
Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yardım tekliflerine açık olun.Bugünlerde daha fazla soğukkanlı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed