Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Uzlaşmacı olmanın tartışmacı olmaktan daha fazla işe yarayacağı bir gün. Belli bir duruma gösterdiğiniz hassasiyet gözden kaçmayacak gibi duruyor. İşleri tamamlama yeteneğinizle gurur duyabilirsiniz. Sizi yönlendirmeye çalışan kişilere göre değil, gördüğünüz ve doğru olduğunu düşündüğünüz şeylere göre seçim yapmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mart 2021)
Kendinizi özenle korumaya çalıştığınız bir problem, gözünüzün önünde dallanıp budaklanıyor, sorun yumağı haline geliyor. Sizin bu konuyla, elinizi bağlayan birtakım bağlarınız olduğu görünüyor. Önümüzdeki günlerde sıkı bir pazarlığın içinde olacaksınız. Bu pazarlık, alıp almamakta kararsız kaldığınız bir malla ilgili olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Kendi işlerinizi daha fazla önemseyerek, herkesten önce başarıya ulaşmak istiyorsunuz. Bu arada sizin her yaptığınızı gözlemleyenleri görmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Beraberliğin devamı için tarafların gerektiğinde yalnızlığa ihtiyaç duyduklarını bilin. İşinizle ilgili rakiplerden gelecek etkilere karşı tedbirli davranın. Herhangi bir gerilimden kendinizi uzak tutmaya çalışın. Ödemelerinizi bir süre erteleme şansınız var. Neşeli ortamlarda bulunun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Size destek veren pek çok gelişme var. Hayata dengeli baktığınız bu dönem karşınıza çıkan fırsatları kullanmalısınız. Başkalarından çok şey öğrenebileceğiniz konulara yakın durmalısınız. Yurt dışı bağlantılı konularınızda elle tutulur sonuçlar için çaba göstermeniz gerekecek. İş hayatının test altında olduğu bu dönem bazı engeller söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mart 2021)
İşyerinizdeki gelecek endişelerinin dışında kalamıyorsunuz. Dönemin yarattığı belirsizlik, sizde de güvensizlik yaratıyor. Yeni yılda bambaşka bir alanın mensubu olmanız çok mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mart 2021)
Sevgilinizin arada bir sergilediği hırçın davranışlar sizi teslim almış gibi. Ona duyduğunuz büyük kızgınlığın yanında, garip bir şekilde çekiciliğinin arttığını da hissediyorsunuz. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mart 2021)
Bugünlerde para ve dostluk ikilemi, sıkıntılı çelişkiler yaratabilir. Bazı yakın ilişkilerinizde, para gibi hassas konularda sağlıklı mesafeyi koruyamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mart 2021)
Girişim cesaretiniz, gözüpekliğiniz yakın çevrenizde yer yer sorumsuzluk olarak algılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed