Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Eğer bugün umutsuzluk, baskı ve tatminsizlik duygularını yenebilirsen önünde hiçbir engel kalmayacaktır. Her şeyin kontrol altında olduğuna kendinizi inandırmak isterken kontrolsüz davranışlar içine girebilirsin. Seni en fazla yıkan huyların her şeyde bir memnuniyetsizlik duyman ve karamsarlık içinde olman. Bu olumsuz duygulardan kurtul ve kendini yenile. Göreceksin baktığın her yer ve her şey değişecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Yakın dostluk ilişkilerinde bazı hayal kırıklıkları söz konusu. Beklenmeyen tavırların neden olacağı incinmeler, birtakım sorgulamalara kadar gidebilir. Son günlerde yaşadıklarınızı yakınlarınızla paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Sizi destekleyecek dostlarınız olacak. Aile bağlarınızda kopukluk endişeleri biraz kuruntu gibi, bu ilişkilerde hoşnutsuzluklar gözlenmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Arkadaşlarınızla tartışabilirsiniz. Bu da moralinizi oldukça bozacak. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Kendine güvenir duruşunuz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Ödemelerdeki aksaklıklar yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Yeni dostluklar yeni aşklar getirebilir. Sağlığınız için spora başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
İş ortamına ait değişiklikler sizi oldukça hareketli kılıyor. Ancak bir yandan da ortaklıklar adına önemli bir dönem. Yeni bağlantılar, başkalarının önerileri doğrultusunda alınabilecek ortak kararlar gündemde. Uyarı sayılabilecek eleştirilere sağduyulu yaklaşmalısınız. Zira yarın sizi yakından etkileyecek yeni ortaklıklar ve cazip gelişmeler öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Nisan 2018)
İşyerinizde rutin ve günlük işlerinizi bitirdikten sonra kendinize vakit ayırabileceksiniz ve bazı konular üzerinde daha rahat düşünme olanağı bulacaksınız. Bir arkadaşınız size bu konuda yardım etmek isteyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Yıldızlar aşk hayatınızı parlatıyor. Sevgilinizle tam bir uyum içinde olacaksınız. İş yerinde sizin dışınızda gelişen olaylara duygusal tepkiler verebilir, iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Kafanızda bir çok plan olabilir ancak bunları hayata geçirmeyi ertelemeniz, başarıya ulaşmanızı geciktirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Parasal konularda şanslısınız. Bugün beklediğiniz para haberi size nihayet ulaşacak ve beklediğiniz hareketlilik gerçekleşecek. Alışverişe çıkmak için yeterli paraya sahip olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Bazı bilgileri yerinde, kaynağında değerlendirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed