Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Kardeşleriniz ya da akrabalarınızla iletişimde olmanız gereken konularda daha anlayışlı ve çözüm odaklı olmalısınız. Bu sizin yaklaşımınıza bağlı olarak pozitif ya da negatif yönde değişim gösterecektir. Bu yüzden düşünmeden konuşmak yerine her iki tarafı da dinleyerek hareket etmek sizin için daha akıllıca olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Bugün kendinizi oldukça mutlu ve rahat hissedeceksiniz. Öğleden sonra sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ailenizden birinin ufak bir rahatsızlığı sizi çok üzdü. Fazla üzülmeyin. Bu rahatsızlık kısa bir süre içinde ortadan kalkacak. Arkadaşlarınızdan haftasonu buluşmak için teklif alacaksınız fakat bu teklifi geri çevireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Kartınız Yıkılan Kule... İçinizde birtakım kuruntular barındırıyorsunuz. Belirgin bir düşmanınız olmamasına rağmen kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Endişe var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Anne-babalar çocuğunuzla birlikte vakit geçirmekten bugün çok keyif alacaksınız. İzin verin onun sizi bugün yönlendirmesine. Onun çocuk eğlencelerine kaptırın kendinizi. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Eğlence zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Sosyal açıdan sizi sorumlu kılan konular şimdilik geri planda kalıyor. Bu günlerde daha içe dönük ve yaraları sarma zamanı. Kendi içinizde çözemediğiniz sorunları daha fazla büyütmeden beklemelisiniz. Aksi halde kontrol edilemeyen gelişmeler hızlanabilir. Kişisel konularda ise son derece kararlı ve net hareket ediyorsunuz. Gücünüzü kontrollü kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Ocak 2018)
İş konusunda her şey çok olumlu sürmekte. Günden güne işinizdeki konumunuz genişliyor. Disiplinli çalışmanızın meyvelerini alıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın takdirini topluyorsunuz. İşinizde daha yüksek bir konuma ulaşmanız sözkonusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Hoşlandığınız kişiyle aranızdaki yakınlaşma artıyor. Fakat henüz beklediğiniz sonucu alamadınız. Bugün aynı ortamda olabilirsiniz, duygularınızı açmak için harekete geçmenin tam zamanı. İş hayatınızda yeni projeler ve yeni yatırımlarla ilgili karşınıza sürpriz fırsatlar çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Parasal konularda çok sıkışıksınız fakat yine de harcamalarınızı kısıtlamıyorsunuz. Kredi kartı ve taksit borçlarınızı yakında ödeyemeyecek hale geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Ocak 2018)
Gizlilik içinde onarmaya çalıştığınız kırgınlık nedeni olan sorun, gizliliğin dışına doğru çıkıyor. Bunu çabuklaştırmamanız halinde bazı suçlamalarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed