Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Sosyal çevreniz ve yakın çevrenizle beraber vakit geçirmek isteyeceğiniz, ufak tefek organizasyonlar ayarlayıp eskilerden bahsetmek isteyeceğiniz güzel bir pazar günü. Bugün kendinizi adeta dostlarınıza adayacağınız, sıkıntılarına derman olmak isteyeceğiniz, hem maddi hem manevi her türlü yardımı yapmak isteyeceğiniz harika etkiler devrede. Yaşamın koşuşturması içinde bazen dostlarımızı ihmal eder, her şey maddiyatmış gibi düşünürüz. Fakat bugün hiç te öyle olmadığını görecek ve bu anlamda güzel dostlar biriktirmiş olduğunuza sevineceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Bugün özel hayatınızla ilgili çok sayıda kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızda ısrarcı olursanız daha mutlu olabilirsiniz. En azından kendinize olan güveniniz artar. Yoğun bir çalışma içerisindesiniz ama çoğu kez başkalarının sizin çalışmalarınıza sahip çıkmalarına hoş görü ile bakabiliyorsunuz. Artık sesinizi yükseltmeli ve çalışmalarınıza hak etmeyenleri ortak etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Jüpiter oldukça harekete geçiyor ve şans yönünüz bir hayli açılıyor. Bunu değerlendirmekte gecikmeyeceksiniz. Sizin için bugün neşe ve sağlık demek. Ancak fazla abartılı eğlence hayatı yaşamaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Eğer bugün bir seyahate çıkmanız söz konusu olursa size eşlik edecek kişiyi dikkatli seçin. Yolu size huzur verecek ve geriliminizi azaltacak biriyle paylaşmak günün devamın daha ölçülü ve sabırlı olmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Ãœzerinde düşündüğünüz konularda bazı değişiklikler söz konusu. Günlük planlarınıza artık daha sıkı sarılmalı ve ilerlemeye bakmalısınız. Zira yakın çevrede olup biten konular sizi yakından ilgilendiriyor. Özellikle kardeşlerle ilgili fedakarlıklar zorunluluk olabilir. Onlarla ilgili sorumluluklarınız olabilir. Eğitim hayatınızla ilgili kararlarınızda bazı karmaşalar öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Yoğunsunuz, bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir. Birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve ölçülü oluşunuz, yoğunluk nedenlerinizden biri gibi görünüyor. Yakında, hoşlanacağınız görüşmeleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Aşk hayatınızda güzel gelişmeler var. Bugün sevgilinizle aranızda yakınlaşma olabilir. Kalbi boş olanlar, hoşlandıkları biri ile konuşma fırsatı bulacaklar. İş yerinizde günlük rutin işlerinizi yürütmek sizin için zor olmayacak; fakat işinizi ilgilendiren konularda güçlüklerle karşılaşmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Rahat bir döneme giriyorsunuz. Atlayamayacağınızı sandığınız yarları dost köprüleriyle geçtiniz. Parayı fazla önemseyen arkadaşlarınızla sürekli bir tartışma halindesiniz. Bu arkadaşlıklarınızla ilgili ayrıca kendinizle de bir tartışmanız olmalı. O ki öyle düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Aile ortamınızda bir süreden beri gündemde olan konuları yeniden konuşabilirsiniz. Ancak bugün tahminler yapmamanız daha doğru olacaktır bu anlamda yanılgılara düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed