Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2021)
İstekleriniz ve arzularınız hakkında konuşmaktansa onları gerçekleştirmek için harekete geçmeyi deneyin. Enerjinizi kontrol etmekte güçlük çekeceksiniz. Yaratıcılığınızı bir konu üzerine yoğunlaştırmak ve takip etmek sizin için bugün önemli ve bu etki sizi ilgilendiren başka bir ilgi alanı çıkana ve yeninin cazibesi geçene kadar sürecek. Ayrıca zamanlama sorunlarını ortadan kaldırabilecek hisleriniz var, kendinizi yenilemek istiyorsanız bu devreden yararlanmanızı tavsiye edebiliriz. Herhangi bir tatsızlık olmasa bile memnun olmayıp iş değiştirme planları yapmaya başlamanız olasıdır. Herşeyiinküçüklü büyüklü tersliklere açık olduğu bir gündesiniz. Bu dönemde yakın çevrenizde dolaşan bazısözler canınızı sıkabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Genel anlamda sinirli olacağınız bir gün geçireceksiniz. Ailenizle veya sevdiğiniz insanla aranızdaki huzuru bozan etkenler henüz ortadan kalkmadı. Bu arada sevdiğiniz insanla aranızı düzeltmelisiniz. Moralinizin yüksek olduğu zamanlarda fiziksel bakımdan da güçlü oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2021)
AŞK: Şüpheciliğiniz veduygusallığınız aynı andayürümez. Partnerinizi huzursuzetmeme adına açık konuşaraksorularınızın cevabını netalabilirsiniz. Bu olaylar sizibirbirinizden uzaklaştırabilir.PARA: Para ve şöhreti aynı anda isteyerek azimleçalışmanız harika. Mali durumunuzu düzelttinizdiye olmayacak şeylere gönül kapınızı açmayın.SAĞLIK: Sakin yaşamayı amaçlıyorsunuz.Yaptığınız doğa gezileri bu duygularınızı tetikliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Yakın dostlarınızla işbirliği yapmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. İletişim konusunda çok başarılısınız. Özgürlüğünüzü ön plana alacağınız yeni başlangıçlar peşindesiniz. Duygusal hayatınızdaki dalgalanmalar sizi yıpratıyor. Aile büyüklerinizinden birinin rahatsızlığıyla ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Akıl yolu ile çok şey başarabilir, disiplinli bir bütçe ile karar değişikliklerine gidebilirsiniz. Gelir kaynaklarınızı artırmaya yönelik adımlarınız ortaklıkları içine alacak şekilde gelişmeye başlıyor. Sorumluluk almaktan korkmayacağınız bu süreç yeni kazanç yolları aramanız için size şans getirebilir. Çalışma kapasitenizi zorlamak ikinci bir seçenek olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Bugün çalışmalarınıza ara vermeden devam edeceğiniz ve daha çok istikrarlı hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapmaktan çok elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz. Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Şubat 2021)
Bazı dengeleri yerli yerine oturtamamış, bir karmaşıklık içinde görünüyorsunuz. İş, duygusallık ve sosyallik arası etkilenişimler, yaşamınızda belli bir dağınıklığı gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed