Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2020)
Yaşam tarzınızda özgün değişiklikler yapabilirsiniz. Yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapma şansınız varken kendi kendinize söylenmeyi bırakmanızda fayda var. Sevdiğiniz kişilerle güçlerinizi birleştirebilir ve hayattan keyif almanın yeni yollarını bulabilirsiniz. Duygusal yaşamınız ruhunuzu besliyor. . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eleştiri ve şikayetlerin dozunu ayarlamayı gerektirebilecek bir gündeyiz ya da eleştirilere sert karşılıklar vermememizde fayda var. Tepkisel hareketlere, acele hareketlere bağlı sakarlıklara ya da ufak tefek kazalara da dikkat edelim. Ancak, bazı kişilerden yardım alabileceğimiz veya yardım edebileceğimiz koşullar bugün de sürüyor. Ruhsal çalışmalar yapmak, dualar etmek veya kırgınlıklarımızı tedavi için güzel bir hafta sonu aynı zamanda. Enerjimizi özelliklerimizi ortaya çıkartmak ve yeteneklerimizden fayda sağlamak için kullanalım, bu sayede çok iş halledebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ekim 2020)
Bazı imkanlarınızı gönlünüzden geçtiği gibi kullanamadığınız şeklindeki rahatsızlığınız, çok yakın çevrenizde sonradan düzeltemeyeceğiniz kırılganlıklar yaratabilir. Size oldukça iyi niyetle yaklaşan birinin, biraz çıkarcı olduğunu düşünüyorsunuz. Olumsuz referanslar sizi yanıltıyor. Bu niyetin önünü açabilir ve bu ilişkiye yön verebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2020)
AŞK: Sabırsız ya da süreklikendinizi savunmayagirişiyorsunuz. Sevdiğiniz kişi siziyargılamıyor ki, bu telaş niye?Geçmişte yaptığınız bir takımhataları böyle ört pas eğiliminegirişmeyi denemeyin.İŞ: Başarınızla para kazanmayı çok iyi biliyor vesürekli üretme ihtiyacı duyuyorsunuz. Maliyönden rahat bir nefes alacaksınız.SAĞLIK: Boyun ağrılarınızı gidermek için sıcaksu torbası ile boynunuzu sıcak tutmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2020)
Bugün hukuksal bir konuda görüş almak, yeteri kadar fikir sahibi olmadığınız alanda bir uzmana danışmak için elverişli bir gün olabilir. “Doğru adresleri nerede bulacağım” diye telaşlanmayın. Tavsiyelere biraz kulak verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2020)
Evliliğinize ya da ilişkilerinize yönelik konular bugün daha dikkat çekici olabilir. Önemli paylaşımlarınızın bulunduğu kişilerle, özellikle eşinizle bugün daha çok vakit geçirebilirsiniz. Duygularınızı rahatlıkla aktarabileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler de destekleyici olabilir. İlişkilerinizde daha ikna edici olabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ekim 2020)
Ortak çalışmalar konusunda oldukça duyarlı davranmanız gereken bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla sizin aranızda yanlış anlaşmalar veya iletişim eksikliği olabilir. Sakin olmalı ve sabırlı davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ekim 2020)
İlişkilerinizde, karşı tarafın olumlu düşüncelerinin etkisi altındasınız. Güçlü dostlarınızın size sunacakları teklifleri düşünmelisiniz. Bireysel düşünmekten çok, ortak düşünceler içinde olacağınız kişilerle, yeni planlar yapıyorsunuz. Biriktirdiğiniz bir parayı istemediğiniz halde harcayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ekim 2020)
Alçakgönüllü bir yaşamınız var. Yaşam tarzınıza, hiç azımsayamayacağınız kazancınızı da eklediğinizde, size sadece gelecekgünler için birikim yapmak kalıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ekim 2020)
Bugün yapacağınız kısa yolculuklarda ve genel olarak ilişkilerinizde daha önlemci olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed