Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Yaptığınız bir anlaşmada sorunlar oluşabilir ya da sizin anladıklarınızla, karşı tarafın anlattıkları birbirinden farklı olabilir, maddi sözler vermeden önce, bir kaç gün zaman istemeniz olasılığı yüksek..
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Dostlarınız arasındaki işle alakalı bir yakınlaşmaya mani olmak isteyeceksiniz. Bu konu hiç ummadığınız biçimde şekillenebilir. Aile içinde sizi çok mutlu eden biri var. Onunla ilgili bugünlerde bazı girişimleriniz olacak. Cesaretli birisiniz. Ama bir zamanlar düşünmeden gözünüzü kararttığınız birçok şeye karşı şimdilerde çekingenlikler gösterebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Kartınız Mühür... İş hayatınızda sıradışılaşıp herkesin dikkatinin üzerinizde olmasına neden oldunuz. Aşk hayatınızdaki mükemmel uyum da sizi çekici ve güzel kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Eşinize ilgi göstermek, sevginizi ifade etmek, bağlılığınızı hissettirmek için güzel bir gün. Birlikte yapacağınız kısa bir gezi ya da rutinden uzaklaştıran ufak bir kaçamak hiç de fena olmaz. Romantik bir öğlen yemeği olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Her açıdan yenilendiğiniz ve kendinizi geliştirdiğiniz bir dönem. Çaba gösterdiğiniz her işin karşılığını almakta kararlı olacaksınız. Ancak düzen sağlanması konusunda bazı sorunlar var. Birden fazla iş konusu ve tamamlanması gereken detaylar sizi yorabilir. Sağlığınızla ilgili konuları, beslenme alışkanlıklarınızı yeniden gözden geçirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Eylül 2020)
İş yerinizdeki başarılarınızı ve hırsınızı çekemeyen insanların olumsuz davranışları sizi oldukça üzüyor. Ama onlara karşı dikbaşlı oluşunuz sizinle daha da çok uğraşmalarına neden oluyor. İşinizle ilgili aklınızdan geçen bir düşünce ailenizin onayından geçmeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Sevdiğinizle aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin. Sivri dilli ve kırıcı bir tavır içine girmekten kaçınmanız gerekiyor. Biraz ilgili davranın. Çalışma hayatınızı yeniden şekillendirmeniz için doğan bir fırsatı tutucu davranıp göz ardı ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Harcamalarınızı azaltıyorsunuz, ama çok gerekli gördüğünüz, yatırım gözüyle baktığınız büyük çıkışlarda atak olduğunuz kadar, mantıklı da olmanız gerekiyor. Bugün bütçenizle ilgili endişeler duyabilir, yeni çözümler aramaya yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Eylül 2020)
Sonucu birçok kişiyi ilgilendiren ve sizden çözüm bekleyen işi, başladığınız gibi bitirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed