Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Zamanınızı daha akıllıca harcamak ve dikkatinizi, ilginizi, bunları tamamiyle hak eden birisine vermek, sosyal hayatınıza aradığınız düzeni ve ummadığınız bir rahatlamayı bir arada getirecek. Daha az sayıda şeyle daha uzun süreler ilgilenmeniz sonucu, yaptığınız işlerde ve kurduğunuz ilişkilerde daha başarılı sonuçlar alacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Arkadaşlık ölçülerinize göre sizin dostluğunuzu hak etmeyen biriyle kesmiş olduğunuz ilişki, bugünlerde yeniden kapınızı çalabilir. O sizinle yeniden yakınlaşma çabası içinde. Size ihtiyacı olduğunu bilmeniz, sizi yumuşatmayacak gibi.Çevrenizdekilerin kural dışı biri olduğunuz konusundaki görüşleri tam yerine oturmuyor. Yadsıdığınız genel kurallar içinde bağlı olduklarınız gözden kaçmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Kartınız Adam... Güçlü, mutlu ve enerjik görünüyor olabilirsiniz. Ancak içsel olarak depresyon geçiriyor gibisiniz. Kendi kendinize acıma savaşını bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Aileden birinin sağlık durumuyla ilgili olumlu gelişmeler olabilir bugün. Bir test sonucu, tedavi planı ya da nedeni bilinmeyen bir şikâyet belirgin hale gelip kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırabilir. Detaylara takılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Bugün eve ve aileye dair konularda yeni gelişmeler yaşanabilir. Ailenize ait mülklerle ilgili bir hareketlilik gözüküyor. Bu konuda çaba ve mücadele vermeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Sabırlı ve soğukkanlı hareket etmenizde fayda var. Neyse ki bu süreçte aileniz size her açıdan destek olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2019)
İşinizi hemen hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İş bağımlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor. Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken anılarınız da canlanabilir. Bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey; sevgi desteği. Alacağınız bir haber sizi motive ederek, hareket kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Yoldaki paranızın gelmesi an meselesi. Küçük birikiminize o parayı da ilave edip almayı düşündüklerinizin bir kısmına kavuşabileceksiniz. Yakında işyerinizin size bir sürprizi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2019)
İyimserliğinizi bazı karamsar durumlarınızda, bilerek öne çıkartıyor ve geliştiriyorsunuz. Karamsarlığın sizi tedbire iten yararlarını da gözden kaçırmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed