Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Bekar oğlaklar için önemli ilişki fırsatları karşılarına çıkabilir. Ancak yaşça büyük ve olgun olmaları kafanızda bazı soru işaretleri uyandırabilir. Duygu durumlarınızın düşüncelerinizi bulandırdığı zamanlarda herhangi bir karar vermekten çekinmeniz iyi olur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
İçinizde biriken sıkıntılar sizi bir hayli bunaltmış. Neşeli görünümünüzün altında bir yığın sıkıntı kafanızı kurcalıyor. Bugün alacağınız bir telefondan sonra kendinizi biraz daha güçlü hissedeceksiniz. Güveninizi kötüye kullanan insanlara karşı fazla tolerans gösteriyorsunuz. Aileyle yapacağınız konuşmalardan olumlu sonuçlar çıkıyor. Bir kaç iyi haber var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Evinizdeki huzurda en büyük pay sizin. Özellikle evli olan Oğlak'lar evdeki dinginliği sağlamak adına her zaman sessiz kalmayı tercih ediyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Amacınız huzur yaratmak olsunbugün. Ancak sizin bu anlayışgösteren çabalarınız duygusal baskıolarak görülebilir. Kavga etmekisteyen kişilere yapma demek işeyaramayabilir. Susturmaya çalışmayın.Sakinleştirin insanları.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
İşyerinizde disiplinli ve dikkatli çalışma tarzınız ile hemen göze çarpıyorsunuz ve çevrenizdeki insanlardan takdir topluyorsunuz. Dikkat sizin bu durumunuzu kıskananlar da olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
İlişkilerinizde, karşı tarafın olumlu düşüncelerinin etkisi altındasınız. Güçlü dostlarınızın size sunacakları teklifleri düşünmelisiniz. Bireysel düşünmekten çok, ortak düşünceler içinde olacağınız kişilerle, yeni planlar yapıyorsunuz. Biriktirdiğiniz bir parayı istemediğiniz halde harcayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Para konularında isabetli önsezileriniz var, ama bu özelliğinizin hakkını yeterince veremiyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir para haberiniz olacak. Dostlarınıza karşı çok gönlü zenginsiniz. Konuk ağırlamalarınızdaki masraflara dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mayıs 2018)
Bugün bir süredir beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz ve bunun üzerine harekete geçmek zorunda kalabilirsiniz. Soğukkanlılığınızı elden bırakmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed