Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Çok fazla denenmemiş şeyler denemeniz durumunda, hayatınızı değiştirebilecek şeyler söz konusu olabilir. Hayat felsefenizi değiştirebilir, farklı şekilde düşünebilir, yeni düşünce sistemlerini anlamaya çalışabilir ve bu sayede stresi azaltarak, ruhsal ve duygusal ihtiyaçlarınızın karşılandığını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Duygularımız, sevdiğimiz kişilerle ilişkilerimiz, ev, aile, ülke başlıklı konular, manevi duygularımızla ilgili başlıklar iki gün için ön planda. Romantik etkiler, aşk hayatını canlandıran durumlar söz konusu olabilir. Yaratıcılığımız yüksek ve sanatsal, estetik başlıklı konular ya da yaratıcılık gerektiren işlerle ilgilenebilir ve kendimizi gösterebiliriz. Ancak, kendimizi doğru ifade etmekte zorlanabiliriz veya karşı tarafı anlamamız daha zor olabilir bugün de. Hayalperest yaklaşımlardan veya hayalperest kişilerden uzak duralım. Jüpiter ve Pluton arasındaki olumlu açı ise, gelecek vaat eden girişimlerde bulunabilir, tecrübeli, önem verdiğimiz veya makam sahibi kişilerden akıl ya da destek alabiliriz. Finansal başlıklı konular, muhasebe yapmak, pratik uygulamalarda en ince detayı dahi hesaplamak ve önemli toplantılar ve görüşmeler için uygun açılar altındayız. Askıda kalmış veya uzun zamandır çözülemeyen konuları çözmek ya da önemsediğimiz konularda ilerlememizi sağlayacak kişi, kaynak veya koşulları bulmak için de güzel bir etkidir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Akşama doğru bir davet alabilirsiniz. Gideceğiniz yerde karar vermekte zorlandığınız bu konu açılabilir. Önemli kararlar vermeniz için daha zamanınız var, ani kararlardan uzak durmak size avantaj sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Kabınıza sığamıyorsunuz. Hareketlisiniz ve işinizde de oldukça başarılısınız. Aşk hayatınızda bir takım problemler var ve bu zihninizi meşgul ediyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Dış dünyaya ve çevrenizdekilere içinizdeki huzuru yansıtabileceğiniz güzel bir gündesiniz. “Daha çok ortak fayda için neler yapabiliriz” sorusuna cevap arayın. Bu sayede bozulan iş ilişkilerinize de katkı yapmış olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
İletişim ve haberleşme konuları gün ortasına dek sürecek. Ãœzerinde düşündüğünüz eğitim projelerinizi netleştirmeniz, yeteneklerinizi somut biçimde ortaya koymanız gerekebilir. Daha sonra güvenliğinizle ilgili sorumluluklar alacaksınız. Gündeminizi belirlemeli, özel hayatınızda yaşanan huzursuzlukların üzerinde durmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ekim 2019)
İşyerinizde yakın bir dostunuzla çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz. Onun hatalarını düzeltmekten kendi işlerinizi yapamıyorsunuz. Dayanışmacı özelliklerinizle kendinize yapay sorunlar üretebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Bunları aşabilecek güç sizde var. Bu işyerinden de sıkıldınız. Başvurduğunuz işlerden gelecek olumlu bir haber yüzünüzü güldürebilir. Taksitli alışverişlerin cazibesine kapılıyorsunuz, harcamaları biraz daha kısmanız faydalı olacak. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Parasal konularda beklediğiniz bazı gelişmeleri yaşayamayacağınız bir gün geçireceksiniz. Özellikle bir alacağınızı tahsil edememek sizi oldukça sıkacak. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizi parasal konularda karar almanıza sebep olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ekim 2019)
Hastalık arama huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Sevgiliniz hastabakıcınız olmayı istemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed