Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Biraz zaman ayırmanız belli konularda istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlayabilir. İş birliklerinizi, ilişkilerinizi veya ortaklıklarınızı geliştirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Planlardaki son dakika değişiklikleri yapılması gerekenleri etkilememeli!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Bugün yakın çevrenizle birçok olumlu bağlantı kurmanız mümkün. Detay gerektiren konularla ilgilenebilir, araştırmalarınız için bilgi toplayabilirsiniz. Kafanızda pek çok düşünce olsa da, bunları gerçek hayata aktarmakta gecikebilir ve bazı pürüzlerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Kartınız Yıkılan Kule... İçinizde birtakım kuruntular barındırıyorsunuz. Belirgin bir düşmanınız olmamasına rağmen kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Endişe var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Karşı konulmaz bir içgüdünün esiri olabilir, sevdiğiniz kişinin sizi farklı şekilde değerlendirmesine sebep olabilecek anlar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkileriniz geçici de olsa bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Birlikte büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz, yakında size sevindirici sürprizler sunabilir. Kader ortaklığı gibi yaşadığınız dostluğunuz, geleceğiniz bakımından da çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2020)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Sizin bilginiz dışında sürdürüldüğünü varsaydığınız para konulu görüşmelerle ilgili kısmi haklılıklar içindesiniz. Belirlemeye çalıştığınız alışverişlerde, belirleyici inisiyatifiniz yok, boşuna gerilmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Eylül 2020)
Bugünlerde bazı arkadaşlarınız sizden uzaklaşabilir. Bir arkadaşınızla bağımlılık derecesindeki yakınlığınız, onlarda gizli bir kırgınlık yaratabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed