Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Gereğinden fazla çaba gösterdiğiniz ve emek sarf ettiğiniz halde olmayan işleriniz için bir müddet durmalı ve neden olmadığı konusunda etraflıca düşünmelisiniz. Belki de yaşamınızda Yer etmeyecek konularla ilgili çaba göstermek yerine sizin hayrınıza olabilecek ve daha kolay yürüyebilecek işlere ağırlık vermeli ve bu konuda emek sarf etmelisiniz. Bunu anlamak için mutlaka size biraz zaman ve düşünce gücü gereklidir. Bazen Yeni fırsatları görmek için biraz ara vermek ve dinlenmek gereklidir. Belki de size iyi gelecek şey en yakınımızdadır. Fakat siz onu göremediğiniz için uzaklarda ararsınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mart 2018)
Yakınlarınızdan biri sizin hayalci olduğunuzu düşünüp bunu sorun ediyor. Aslında sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor. Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayacaksınız. Etkilenmeler yapmak istediğiniz bazı şeyleri bir süre daha ertelemenizi gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Kartınız Dünya... Bugün kendinizi nasıl ifade edeceğinizi ve hangi kategoride bulunmak istediğinizi değişken ruh halinizle uygulamaya çalışıyorsunuz. Hep böyle değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Bugün özellikle mesleki konularda yeni fikirlere açık olmalısınız. Size yeni yöntemler öneren, yeni planlar yapmaya teşvik edenlere kulak verin. Bugün patron konumundaki kişilerden beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Adımlarınızı daha dikkatli atmalısınız. Her açıdan sizi zorlaya engeller çıkabilir. Yuvaya ait beklenmedik sorunlar ise yeniden organize olmanızı gerektirecek. Ani yer değişiklileri yaşadığınız bu dönem, baba ile ilgili sorunlar baş gösteriyor. Yine de üzerinizdeki baskılar yarın sona erecek. Ancak elinizdeki kaynaklar konusunda acele karar vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mart 2018)
Bir, iki güne kalmadan verimli iş görüşmeleriniz var. Yetkiler konusunda inatlaştığınız birisiyle bugün, geçici de olsa bir barış imzalayacaksınız. Bu, işyerinizde birçok insanı rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
İyimser düşünerek yapıcı davranmaya çalışın. Mesleğinizde açık ve paylaşmayı seven bir kişiydiniz. Fakat şimdi sadece çıkarlarınızı gözetiyor, huysuzlaşıyor ve dar fikirli oluyorsunuz. Bir an önce bu tutumunuzdan kurtulmalı çevrenizdekilere karşı daha anlayışlı, daha açık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mart 2018)
Önünüzdeki ilk ödemede tedbirli olmanın yararını göreceksiniz. Kenara para koymaya başladınız. Bunun için bazı zevklerinizden vazgeçmeniz gerekti, ama hiç şikayetçi gibi görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mart 2018)
Görüştüğünüz bir başkası da varsa bunu sevgilinize söyleyin. Gerçeği bir başkasından duymasına çok az kalmış.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed