Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Kafanızda bir türlü çözemediğiniz bir konu ile ilgili sosyal çevrenizden önemli destekler ve yardımlar alabilirsiniz. Yaşam boyu kendinize ilke edindiğiniz ve istemeseler de herkesin yardımına koşmak zorunda olduğunuz durumlar karşınıza büyük iyilikler şeklinde çıkacaktır. Yakın dostlarınızdan biri kendisi ile ilgili gizli kalması gereken bir konuda sizden yardım isteyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Atak ve girişken olduğunuz bir konuda biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Bugün bu konuyla ilgili bazı gelişmelerin içinde olacaksınız. Geri durmanızda yarar var. Uzak bir tanıdığınızdan onun esenlik haberini alacak, buna sevineceksiniz. Bazı durumlarda çok tez canlısınız. Aceleciliğin aslında insanı geciktirdiğini şu günlerde bir daha göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
AŞK: Düşünceleriniz bazen siziöyle bir engelliyor ki siz farkınabile varamıyorsunuz. İlginizibekleyen insanların çevrenizdevar olduğunu unutmayın. Çokçekingensiniz ve bu yönünüzinsanları sizden uzak tutuyor.PARA: İşinizde mutlu hissediyorsunuz çünküüretmek sizin için büyük bir başarı. Bir şeylereyaradığınızı bilmek sizi formda ve güçlü tutuyor.SAĞLIK: Rahatsızlıkları ve halsizlikleri belli olanOğlaklar bugün kesinlikle doktora gitmeliler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Aşk konusunda yaşadığınız ümitsizliktenbir an önce kurtulmalısınız.Aksi halde hayli şanslı olduğunuz budönemde özel yaşamanızda tek birdeğişiklik olmayabilir. Üzerinde çalıştığınız projeyleilgili kısa vadede çözümler gerekiyor. Sosyalyaşamınıza eskisine göre daha az para ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
İş hayatında ve parasal konularda farklı bir bakış açısı kazanmaktasınız. Birikimlerinizi yeniden değerlendirmek konusunda önemli fırsatlar bulabilirsiniz. Kaynaklarınızı doğru kullanmak, bütçenizi aşan giderleri kontrol etme kolaylaşmakta. Grupları içine alan iş konularından tatmin edici kazançlar elde etmeye bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Ara vermeden çalışmak zorunda kalacaksınız ve bu sağlığınızı da etkileyebilir. İşinizle ilgili bazı konularda destek almak şansını elde edebilirsiniz. İş hayatınızda şanslısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Özel hayatınızla ilgili içinizde yaşadığınız ve açığa çıkarmadığınız bir problem, kendinize sakladıkça takıntı haline geliyor. Partnerinizin de problemi bilmesinde yarar olacak. Bu ortaklık sizi rahatlatabilir. Bir iki gündür sinirleriniz biraz gergin. Bu gerginlik size yanlış işler yaptırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Bugünlerde size yapılacak önerileri ve uyarıları dikkate almanızda yarar var. Durumunuzu pek sarsmadan yeni kazançlara götürecek yollar görünmeye başlıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mayıs 2018)
Son zamanlarda sağlık problemleri yaşamışsınız. Kendinizi bugün iyi hissetseniz bile yatak istirahatine devam etmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed