Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Ailenizi ve sizi ortak ilgilendiren konularda bazı sorumluluklar almanız mümkün. Aynı zamanda bu sorumluluklar sizi daha da ileriye taşıyan cinsten olacaktır. Her şeyden önce elinizdeki fırsatlarla neyi nasıl şekillendiriyor olacağınızı görüyor olacak ve yaşamınızdaki birçok şeyi buna göre düzenleme noktasına gideceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Bugün sizin için yoğun bir gün olabilir. Özellikle sabah saatlerinde yaşayacağınız yoğunluk enerjinizi yanlış kullanmanıza neden olabilir. Gün içinde yaşayacağınız yorgunluk psikolojinize yansıyabilir ve sinirli olabilirsiniz. Akşam saatlerini dinlenerek ve sevdiklerinize zaman ayırarak geçirmeniz muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Kartınız Ay... Hiçbir detaya önem vermeden direkt hareket edip, konuşabilirsiniz. Bu durumda aceleci olduğunuz gözlerden kaçmıyor. İş yerinizdeki değişim sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Bugün trafikte her zamankinden daha dikkatli olmaya çalışın. Bir de özellikle işyerinde bazı görüşmelerin içeriği kişisel çatışmalara doğru kayabilir. Ama sizin bu insanların içinde bir duruşunuz var. Ölçüsüz bir hareketle değerinize zarar verecek bir ortama yaratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
İşe ait planlarınızı yeniden gözden geçirmektesiniz. Sorumluluk almanız gereken temalar, üstlerle ilişkilerin getirdiği testler sizi engelleyebilir. Aynı zamanda evle ilgili konulardan kaynaklanan sorunlar öne çıkıyor. Neyse ki iş hayatında, amaçlara ilişkin planlarınızda daha kalıcı hedefler söz konusu. Sosyal konularda arkadaşlarla iç içe olmanız size yeni fikirler getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Nisan 2018)
İş hayatınızda akıllıca davranmayı biliyorsunuz ve ortama göre hareket etmeyi öğrendiniz. Yakında amirinizden bir zam haberi alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Bugün aile içindeki bir yenilik, bir değişiklik, evliler için sevinç ve mutluluk kaynağı olacak. Kalbi boş olanlar fazla ümitli olmadıkları bir yakınlaşmadan bugün mutlu işaret alacaklar. İş hayatınızda son derece aktif ve başarılı olabileceğiniz bir günü değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Maddi konularda akılcı davranacağınız bir gündesiniz ve elinizdeki olankları en iyi şekilde kullanırken imkanlarınızı arttırmaya çalışacaksınız. Yeni girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Nisan 2018)
Zaaflarınızı iyi biliyorsunuz. Ama bazılarından memnun gibi tavırlar sergileyebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed