Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Hayatınızda soru işareti olan her konu konuşulup netlik kazanılacak. İşinize yaramayan tüm konular artık bellekten silinip, yerine yeni hedefler koyuluyor olacak. Kendinize yeni bir yol haritası çizme dönemi. Yeter ki siz kendinize inanın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Birkaç güne kalmadan yakın akraba ilişkilerinizde çoktandır beklediğiniz bir küskünlüğün haberi gelebilir. Yapıcı tutumunuzla, bu kırgınlığı ortadan kaldırma girişimleriniz olacak. Gizli inatçılığınız bugünlerde size yön veriyor. Yaptığınız araştırmalar tahmin ettiğiniz gibi çıkmayabilir. Bu konudaki ısrarcılığınızın, yanılgınızdaki payını sonradan anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Yükseğe ulaşmak ve işinizin en tepesine çıkmak istiyorsunuz. Özellikle devlet memurluğu veya finans sektöründe başarılı olacağınız belirgin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Sosyal çevreniz ve geleceğe dair idealleriniz etki altında olacak tutulmayla birlikte. Yeni bir gruba veya bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Özel yaşamınız hareketlenecek. İşten gelen kazancınızı artırmayı deneyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Sosyal çevrenizde yenilenmeler ve değişik gruplar içinde alacağınız görevler söz konusu. Daha planlı hareket etmek, kendinize güvenerek sorumluluk almaktan yanasınız. Ancak başkalarının ön planda olduğu şartlara uymak, paylaşımcı olmaya gayret etmek gerekecek. İşi içine alan arkadaşlıklar yeni olanaklar elde edebileceğinizi gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Ãœzerinize aşırı yük alıyorsunuz. Dayanışma anlayışınızda biraz aşırılıklar var. Kendinizi bu kadar ön plana atmamanız halinde, kimseye borçlu kalmış olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Sevgilinizin ailesinden bazı insanlarla bir araya gelmeniz söz konusu. Size karşı kırıcı olabilirler, ama siz yine de sakin tavrınızdan ödün vermemeye çalışın. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, kariyerinizle ilgili bazı büyük gelişmeler söz konusu. Ancak risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ocak 2018)
Para konularında oldukça tutumsuzsunuz. Bu yüzden sıkıntı çekiyorsunuz. Bu sıralar harcamalarınızı azaltmalı ve gelirinizi arttırıcı çözümler düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ocak 2018)
İhmal ettiğiniz bir konuya dikkatinizi çevirmeniz gerekecek. Bu konuyu, aceleci bir olmanıza karşın gereğinden fazla ağırdan alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed