Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Bazı konuları dikte etmek yerine, herkesin fikirlerini alarak hareket edebilirseniz, karşınızdaki kişilerin daha iş birlikçi ve katılımcı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Aksi takdirde, ilerlemek çok kolay olmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Şanslı bir gününüzdesiniz. Bugün genel olarak keyifli bir gün geçireceksiniz. İsteklerinizin gerçekleşmiş olması ve endişelerinizin yersizliği sebebiyle moraliniz yüksek olacak. Gün içinde kendinizi çoğu zaman keyifli hissedeceksiniz. Bugün fiziksel görünümünüzde bir değişiklik yapmayı düşünebilir ve bu konuda dostlarınızın fikrini alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Çok yerinde kararlar alarak, karşınızdaki insanlara usta olduğunuzu belli ediyorsunuz. Karşı cins sizi hayranlıkla izliyor. Çünkü oldukça yaratıcı kişilersiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Arkadaş çevrenizden gelen desteği etkin bir şekilde kullanmaya bakın. Hem gerçekleştirmek istediklerinize katkı sağlıyor hem de sizin gerçek anlamda dönüşümünüze destek veriyorlar. Kuşkuları bir kenara bırakın ve size fayda sağlayan desteklerin hepsine açın kendinizi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Kariyerinizi içine alan pek çok gelişme öne çıkıyor. Bu alanda daha fazla sorumluluk almaya hazır olmalısınız. Ãœstlerle ilişkilerin getirdiği stresler karşısında daha yapıcı hareket etmeniz, tamamlanması gereken işlere yönelmeniz gerek. İş ve eve ait sorumluluklar karşısında daha planlı olmalısınız. Kariyerinizle ilgili planlarınızda ise şimdilik dengede kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Sizin kariyerinizle uğraşan bir arkadaşınızın yapmak istediklerinin farkında değilsiniz. Sizin iyi niyetinizi suiistimal ediyor. Çevrenizdekilere biraz daha temkinli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Bugünlerde önemli bir para haberi alabilirsiniz ve uzun süredir beklediğiniz rahatlama dönemine girebilirsiniz. Para durumunuzla ilgili sevindirici bazı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Son günlerde kendi kendinizle çok meşgul olduğunuz için çevrenizde olup bitenleri göremeyebiliyorsunuz. Sizi de ilgilendiren bazı konulara müdahale etmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed