Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Eğitim, medya, halkla ilişkiler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler başlıklarında türlü fırsat ve olanakla karşılaşabileceğiniz bir yıllık süreç başlıyor. Bol bol seyahat edebilir, yeni şeyler öğrenebilir, yeni kurslara başlayabMedya ve yayıncılıkla ilgili sektörlerde çalışanlar için güzel bir yıl olabilir. Bu yıl edineceğiniz bilgiler veya tanışacağınız kişiler ileride iş hayatınızda size fayda sağlayabilirler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün burç değiştirerek Başak burcuna geçen ve önümüzdeki bir yıl boyunca bu burçta kalacak olan bereket, bolluk ve şans gezegeni Jüpiter başta Başak burçları olmak üzere tüm burçları farklı alanlarda koruma altına alacak veya şanslar dağıtacak. Başak burçları son 12 yılın en şanslı dönemine adım atıyorlar. Bu konunun detaylarını Pazar yazımda geniş şekilde ele almıştım. Bugün genel hatlarıyla burç yorumlarında tekrar okuyabilirsiniz. Bugün itibariyle ise, öğle saatleri biraz gergin görünüyor, uzaşmacı olmaya çalışmakta veya belli belirsiz bir stres hissedilirse geçici olduğunu bilmekte fayda var. Aile ve ülke başlıklı konular mücadele alanlarımız olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Zekayı kullanma biçimini gösteren Merkür Yayı olumsuz etkilemekte. Bu yüzden zihinsel faaliyetlerinizde bir kargaşa yaşayabilirsiniz. Önemli ayrıntıları gözden kaçırabileceğiniz bir gündesiniz. Gün içerisinde bu dikkatsizliğinizin sorunlarını yaşayabilirsiniz. Ailenizle aranızdaki sorunları aşma konusunda onlardan ilk adımı bekliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
AŞK: Bugün ufak bir hediyealarak partnerinizin gönlünüelinizden geldiğince hoş tutmayaçalışıyorsunuz. Ancak onun çokyoğun olması nedeniyle sizdenuzak durması olası görünüyor.PARA: Para sıkıntım yok diyekendinizi alışverişe verdiniz. Mevcutharcamalarınızın dışına çıkarak fırsatlarınızıköreltebilirsiniz. İmkanlarınız dahilinde hareket edin.SAĞLIK: Yıldızınız parlak olmasından dolayısağlığınızda da karışık problemleri çözeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Konuşmalarınızla pek çok kişiyiözelikle de yakın çevrenizdekikişileri rahatlatma, dertlerine,yaralarına şifa bulma potansiyelinizolacak. Dinlemek, anlatmak,anlaşmak pek çok sorun görünenşeyin akıp gitmesini sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Yaşama olan bakışınızı yenilemek, kendinizi farklı bir dünyada bulmak adına karşınıza çıkan fırsatları kullanabilirsiniz. Eğitimle ilgili uzun vadeli planları uygulamak, değişik bir bakış açısı kazanmak için destek alabilirsiniz. Dünya görüşünüzü etkileyecek deneyimli kişilerle bir araya gelecek, alacağınız haberlerle cesaret kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
İşyerinizde sizi çok beğeniyorlar ama aklınızdan zaman zaman bir iş değişikliği geçiyor. Bugünlerde bu değişikliğe cesaret edemeyebilirsiniz. Zaten kısa vadede bir değişiklik gözükmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor ve olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Maddi konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Bugün epeyce önemli bir ikili görüşmeniz olabilir. Bazı alacaklarınızın da peşine düşmeniz gerekebilir. Birikimleriniz düşleriniz için yeterli değil, ama ummadığınız kadar destek göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Temmuz 2021)
Sağlam, güvenli ilişkilere özgü bir rahatlık içinde değil gibisiniz. Kısa vadede hiç bir sorun gözükmüyor, ama kimi gelişmeleri durdurmaya çalışmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed