Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Bugün aile içi ilişkilerinizde baskı, zorlama veya eski geleneksel düşüncelerin zıtlaşmaları gibi konularda sıkıntılar yaşayabilir, ebeveynlerinizle gergin konuşmalar yapabilirsiniz. Onları bu durumda anlamaya çalışmalı, zamanın getirmiş olduğu yeni düşünce sistemine alışamadıkları için onları yargılamamalısınız. Yine kariyerinizle ilgili konularda geleneksel düşünceler ile modern olan fikirlerin çatışması arasında kalabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Fiziksel ve ruhsal sağlığınıza özen göstermelisiniz. Yaşanan olaylar sizi ruhsal yönden yaralarken değişken havalarda dirençsiz vücudunuzu etkileyerek sizi yatağa düşürebilir. Bugün sizin burcunuzdan olan birisi ile tatsız bir konuşma yapacaksınız ve bu konuşma sizi pek çok bakımdan zor durumda bırakacak. Çevrenizdekilerin sizi anlayabildiklerine inanmasanız da sizi anlıyorlar ve size istediğiniz konularda şans veriyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Kendinizi mutlu hissediyor olabilirsiniz. Ancak aklınızda bazı çelişkili sorular var. Cevaplarını bulmak için çırpınıyorsunuz. Olumsuzlukları bir kenara bırakıp arkadaşlarınızla zaman geçirmelisiniz. Çevrenizde sizi destek olmak isteyen insanlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Rahat ve kendinize güvenir duruşunuz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Ödemelerinizdeki aksaklıklar yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. Dostlarınızın desteğiyle bu sorununuza bir çözüm bulabilirsiniz. Uzun zaman önce ara verdiğiniz spora yeniden başlamanızını zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Sizi bağlayan ve temkinli olmaya zorlayan ilişkilere odaklısınız. Dışsal koşulların sizi kıstırmasına rağmen olayları daha yumuşak bir şekilde atlatabilirsiniz. Ortak yeni projelerin getirdiği sorumluluklar ağırlaşabilir. Ancak ikili ilişkilerde zor bir dönem. Eşin beklentilerine daha yakın olmalısınız. Bazı karşıtlıkların sonuçları her açıdan düşündürücü görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Umut bağladığınız biri sizi üzüyor. Onun bazı vaatleri sizi umutlandırmış, heyecanlandırmıştı. Haftanın ilk günü hiç beklemediğiniz bir şekilde yepyeni planların içinde yer alacasınız. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Durmadan kenara para yığmanız gerekiyor. Çünkü aldığınız bir kararla ilgili olarak yakın zamanda büyük harcamalar yapmak zorunda kalabileceksiniz. Kazancınızın emeğinizin üstünde olduğu yolundaki bir düşüncenin arkasında kötü niyet görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Çok ciddi bir düşmanınız var, şimdiye kadar size pek zararı dokunmadı. Bugünlerde ondan uzak durmanıza yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed