Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2019)
Herkes fikirlerinizde aklı ve dehayı görmeye başlıyor. Sıra, bu fikir alışverişlerini teoriden pratiğe dökmeye geldi.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Haziran 2019)
Zor günler geçiriyorsunuz. Bu günlerde hereksin desteğine ihtiyaç duyuyorsunuz fakat size destek olabilecek çok az insan tanıyorsunuz. Bu yüzden kendinizi çok yalnız ve mutsuz hissediyorsunuz. Bugün kendinize bol bol zaman ayırabilir evinizle ilgili bazı değişlikler yapabilirsiniz. Kafanızı dağıtmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2019)
AŞK: Bugün partnerinize karşıgereksiz gurur yapmanız onuncanını sıkıyor. Böylelikle aranızdasorunların başlaması kaçınılmaz.Ancak o da sizi gözden çıkarabilir.Onun değerinizi bilmelisiniz.İŞ: Şanınız ve şöhretiniz kendihırsınızla artacak. Bugün yeni işlerle uğraşabilirve ekstra gelir elde edebilirsiniz. Sıkıntılarınızdageçiş dönemi yaşıyor gibisiniz. Etkin birkonuşmacısınız. Size olan güveni sarsmamalısınız.SAĞLIK: Gözlerinizi yoruyor olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2019)
Özellikle zihinsel ve sunuş becerilerinizi sergilemek için uygun bir gündesiniz. Bir gösteride yer almanız veya bir konuşma yapmanız gerekirse kullanın bu fırsatı. Göz dolduracak ve dikkat çekecek şekilde kullanın sahneyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2019)
Finansal durumunuzu yeniden tasarlamak ve temkinli ilerlemekten yanasınız. Dünden bu yana ortağın para durumu sizi zorlamakta idi. Şimdi bu durumun bir değerlendirmesi yapılabilir. En azından parasal sıkıntılarınıza başkalarının imkanları çare olacaktır. Borçlarınızla ilgili yeni arayışlar da göze çarpıyor. Eşle olan duygusal bağlarınızda bazı çözülmeler geçici görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Haziran 2019)
Kendinizi iş yerinizde baskı altında hissedebileceğiniz bir gün. Yeniliklere ayak uyduramamak yüzünden rahatsız olabilir, kendinizi kısıtlayacak koşullar yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2019)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Haziran 2019)
Bir zamanlar sıkıcı bulduğunuz ısrarlarla sağlamış olduğunuz birikim, önümüzdeki günlerde cankurtaran simidiniz olacak. Bir satın alma işiniz var. Ama para getirecek bir şeyi satın alacaksınız gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Haziran 2019)
Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. İstekleriniz ve gelecekten beklentileriniz artacak. Bu hırsınızı yok etmezseniz istediğiniz sonuçlara ulaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed