Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Bugün fazlasıyla efor sarf etmeniz gereken işlerde öfkenize hakim olamayabilir bu konuda sert davranışlar sergileyebilirsiniz. Yalnız bu noktada şunu da söylemeliyim ki bu size ancak zarar verecektir. Gücümüzün yetmediği işlerde başka kişilerden yardım alabilirsiniz. Ayrıca içinizdeki öfke duygusunu bastırmak için de kendinizi çeşitli spor dallarındaki aktivitelere yönlendirmeniz sağlığınız açısından faydalı sonuçlar verecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mart 2018)
Yorucu ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Gün içinde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilir , yakın çevrenizdeki bazı insanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sinirlerinizin zaman zaman gerileceği bugün sakin olmaya özen göstermeli ve kendinizi çok fazla yormamalısınız. Aile büyüklerinizden alacağınız bir haber sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
AŞK: Şüpheciliğiniz veduygusallığınız aynı andayürümez. Partnerinizi huzursuzetmeme adına açık konuşaraksorularınızın cevabını netalabilirsiniz. Bu olaylar sizibirbirinizden uzaklaştırabilir.PARA: Para ve şöhreti aynı anda isteyerek azimleçalışmanız harika. Mali durumunuzu düzelttinizdiye olmayacak şeylere gönül kapınızı açmayın.SAĞLIK: Sakin yaşamayı amaçlıyorsunuz.Yaptığınız doğa gezileri bu duygularınızı tetikliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarını sebep göstererek işten uzak durmanız veriminizi düşürdüğü gibi hayat şefkinizi de kırabilir. Sevdiğiniz kişiyle sorunlarınızı ailenize taşımamaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Çalışma koşullarınıza daha fazla odaklanmanız gerek. Bu konuda yaşanan değişlikler sizi biraz zorlamakta ve planlarınızı aksatmakta. Tamamlanması gereken işleri bitirerek gün ortasından sonrasına hazırlanmalısınız. Kendinizi yıpratmamaya çalışmalısınız. Gündeminizi meşgul edecek evlilik ve başkalarının düşünceleri baskı yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mart 2018)
İş yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve geleceğe yönelik bazı kaygılar duyabilirsiniz. Bazı olayların gelişimine karşı kayıtsız kalabilir ve kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Genel çevrenizde yada işinizle ilgili konularda sizi rahatsız edici bazı sorunlar olabilir. İşiniz konusunda bir memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Dikkat dalgınlığı yaşayabileceğinizden yeni kararlar almamalı ve girişimlerde bulunmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğinizde, huzursuz ve kaprislisiniz. Emir almayı sevmediğiniz için bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mart 2018)
Beklediğiniz haberler, özellikle para konularını içeriyorsa sizi sürüncemede bırakabilir. Her zamanki sabrınızı kullanmalısınız. Akşam saatleri daha rahat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mart 2018)
İş hayatınızda yaşadığınız bir güvensizlik belli nedenlere dayalı da olsa, onu ortaya çıkarma çabanız genel ilişkilere zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed