Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Aşk hayatınız ve ilişkilerinize dair geçmiş problemler yeniden sorun yaratan bir noktaya geldiğinde sabırlı davranmalı bu durumu olgunlukla karşılamalısınız Yeni bir aşk, kafanızda karışıklık yaşamınıza neden olabilir. Olumsuz duygularınızı bir kenarda bırakıp kendinize yeni bir bakış açısı geliştirdiğiniz de bu sefer her şeyi daha farklı açıdan görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Kişisel girişimlerinizi uygulama fırsatları bulabilirsiniz. Kendinize güveniniz meslekyaşantınızda başarılı olmanıza yardımcı. Eşiniz ve ortaklarınızla sorumluluk ve yönetim konularında tartışabilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizde iletişim bakımından yoğunluk gözleyebilir ve kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Satürn ve Venüs ün olumlu etkileri kendinizi ödüllendirme isteğinizi güçlendiriyor. Çevresel şartları kolaylıkla değerlendirebileceğiniz bugün iletişim yeteneğinizden yararlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Gününüz iyi geçecek. Bugünün en şanslı burcusunuz denebilir. Ne isterseniz olacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Bilmece yumağı gibi olan hayatınızdaki bazı sorunları tek başınıza çözmeşe kalkışmayın. Zekâsına güvendiğiniz dostlarınızla fikir alışverişinde bulunun. Maddi beklentileriniz yüzünüzü güldürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Yepyeni olanaklar, özellikle ikili ilişkilerinizde size farklı alternatifler sunabilir. Ortaklıklar, yakın ilişkiler son derece önemli ve faydalı da olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Bugünlerde yakın bir arkadaşınıza yüklü miktarda bir ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu ödemeyi ertelemek için bazı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ocak 2018)
İş yaşantınızdaki yoğunluk ve vazgeçemediğiniz sosyallikler arasında seçim yapmalısınız. Bu, bedensel sağlığınız için gerekli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed