Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Ailenizle ilgili çözemediğiniz bazı konular gündeme gelebilir. Bugün bunları çözmek adına güzel fırsatlar gözüküyor. Birbirinizi anlamak ve dinlemek hiç olmadığından daha keyifli gelebilir. Yine arkadaş çevrenizdeki kişileri gözden geçirip önemli bir ayıklanma devresinden geçireceğiniz sizinle beraber yol almak isteyenleri yaşamınıza dahil edip, diğerlerinden arınmak isteyeceğiniz özel bir süreç başlıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Bugün sizin için neşeli ve hareketli bir gün olacak. Bugün tüm haftanın yorgunluğunu üzerinizden atabileceksiniz. Üzerinizdeki bu pozitif enerji ile sevdiklerinizi de mutlu edeceksiniz. Sevdiğiniz insanlardan hediye alabilirsiniz. Bugün öğleden sonra yakın dostlarınızla vakit geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Bugün sosyal yapınızdabiraz daha sinirli ve asabigörünebilirsiniz.Çevrenizdeki insanlarsizden uzak kalmayaçalışıyorlar adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Neşeli bir ortamda dostane başlayan ilişkiniz yakında duygusal yoğunlukta ilerleyebilir. Aşk rüzgarlarının esintilerine hazır olun. Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. Aile büyüklerinizle tar-tışmalara girmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Yakın duygusal ilişkiler üzerinizde baskı kurmakta. Eşin duygusal durumuna karşı daha esnek yaklaşabilirsiniz. Finansal konuların getirdiği sorumluluklar ise zorluk kaynağı olarak görünüyor. Başkalarının kaynaklarına olan ihtiyacınız ve eşin para durumu krizleri tetikleyebilir. Risk almamanız gereken bu dönemde dikkatli ilerlemenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Şubat 2018)
İş takibinde çok özel becerileri olan biriyle dayanışma içindesiniz. Bu dayanışma, bazı yeni projelerle bir ortaklığa dönüşebilir. İş yaşantınızda çözümsüz gibi görünen sorunlar bir bir ortadan kalkıyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Bugün maddi konularda oldukça başarılı fikirler üretebileceksiniz ve gelişmeler olumlu yönde olacak. Senetlerle ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Şubat 2018)
Bugünlerde gerekli yerlere iletmeyi düşündüğünüz bilgilerle o kişiler arasında belli niyetler taşıyan engeller var. Engellemelerin kaynağını keşfetmeniz güç değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed