Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Bugün özel ilişkiler konusunda eşinizin yaşamı ve bazı davranış şekilleri ile ilgili gereksiz öfke hallerine girmemeli ve Eşinizin üzerinde baskı yaratacak unsurlarla ilgili kendinizi biraz daha frenlemelisiniz. Kabullenemediğiniz bazı konularda daha esnek davranmalı ve hiç kimsenin özgürlüğünü elinden alacak davranışlarda bulunmamalısınız. Yakın çevrenizde ise bazı kişilerin sırlarını tutan ve bunu gizleyen taraf olmamaya da ayrıca dikkat etmelisiniz. Zira bunun size vereceği zararlar hem kişisel hem de ruhsal olarak ağır olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Bir arkadaşınızın ailesindeki sağlık sorununa çok üzülecek, beklenenden çok fazlasını yapma imkanı yaratacaksınız. Önemsediğiniz bazı kişilerin bazı konulardaki özensiz tavırları, sizi bu ilişkilerde sert tartışmalara sokabilir. Bu akşam belli bir zaman dilimi içinde, kendi içinize kapanıp bunalım takılabilirsiniz. Buna ihtiyacınız var gibi görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Arzularınızı yerine getirmek için çok özen gösteriyorsunuz. Ancak herkes beğenmeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Bir grup çalışmasında alacağınız görev bazı kişiler tarafından çok istenmiyor. Bu sizi durdurmamalı. Bu görevin zamanlaması sizin ilerlemeniz açısından çok güzel. Eleştirilere yapıcı olmasa bile saygıyla karşılık verin. İlişkilerde kalıcı zararlar oluşturmamak elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Sizi güçlü ve dayanıklı olmaya iten koşullar var. Sosyal statüde yaşanan değişiklikler sizi ortak bir hedefe götürürken, mesleğinizde yeni bir yol ayrımı söz konusu. Şimdilik üst ast ilişkilerini önemsemeli, diplomasinin gücüne inanmalısınız. Aldığınız sorumluluklar sizi aynı zamanda evle ilgili yenilenmeleri aksatacağınızı gösteriyor. Ani gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Şubat 2021)
İş hayatınız her zaman ki gibi düzenli ve programlı devam edecek ama iş tecrübesi olmayan acemi birinin yaptığı hata da sizi zorlayacak. Yapılan bu hata sizin üstünüze kalacak. Suçunuz olmadığı halde amirlerinizden uyarı alacaksınız. Bu olumsuz gelişmeyi fazla kafanıza takmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Maddi konularda temkinli davranmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz. Ortak bazı kazançlar elde edebilme şansınız olacaktır. Ancak bu konuda dikkatli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Şubat 2021)
Geçmişe ait konular birden gündeme gelebilir ve sizi bir miktar şaşırtabilir. Daha objektif olmaya çalışmalısınız. Sosyal ve insani konularla ilgilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed