Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Bugün hem finansal hem de hukukla ilgili konularda bazı önemli girişimlerde bulunmak isteyebilir ve bunları hızlıca hayatınıza dahil etmek isteyebilirsiniz. Bu kadar aceleci davranmanız sizin bazı detayları gözden kaçırmanıza neden olabilir. Sizlere önerim bu konuda biraz daha sabırlı ve temkinli davranmanız gerektiği konusunda olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Çevrenizdekilerin sizin enerjinize ve canlılığınıza ihtiyaçları var, bunu da talep ediyorlar. Siz ise hangisine yetişeceğinizi şaşırıyorsunuz. Zaman zaman bu taleplere boyun eğmek zorunda kalmak sizi bazen sıkıyor. Bugün dostlarınızdan birlikte program yapma önerileri gelebilir. Bu öneriyi değerlendirirseniz hoş bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Kartınız Affetme... Biraz ketum ve utangaç görünüyorsunuz ama çevrenizdeki insanlara sadıksınız. Çıkarlarınız için hiç kimseye boyun eğmeyecek kadar da ciddisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Resmi olduğunuz kişilerin bulunduğu bir ortamda olursanız boşuna gerilmeyin. Aklı başında davranırsanız dışarıdan öyle görünmese bile samimi görünmüş olursunuz. Ne düşündükleri de-ğil gerçeğin ne olduğu önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
İş temponuz yükseliyor. Aldığınız sorumluluklar ağırlaşırken, daha fazla detayın içinde kalabilirsiniz. Yeni çalışma koşullarına uyum sağlamak adına esnek olmak, işte eğitim temalarına önem vermek gerekecek. Siz fayda sağlayacak iş arkadaşlıkları sayesinde daha akıcı şartlar oluşabilir. Etkinliğinizi ortaya koyarak detaylardan güzel sonuçlar çıkarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Özellikle sabah saatlerini değerlendirmekte sorun yaşıyor olabilirsiniz. Bir iş arkadaşınız hafta sonunda sizinle ilginç bir görüşme yapacak. Size bir takım gizli fikirlerinden söz edecek ve sizin de fikrinizi almak isteyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Sevgilinizin arada bir sergilediği hırçın davranışlar sizi teslim almış gibi. Ona duyduğunuz büyük kızgınlığın yanında, garip bir şekilde çekiciliğinin arttığını da hissediyorsunuz. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Maddi konularda kendinizi kısıtlanmış etkiler altında hissedeceğiniz ve küçük sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Harcamalarınızda dikkatli olmayı tercih edeceksiniz ancak ailenizi yada evinizi ilgilendiren konularda bazı masraflar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Bu hafta tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanını bulamayabilirsiniz. Bugün biraz daha tempolu çalışmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed