Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Ev ve aile konularında olası sorunları hatırlatmak yersiz olabilir. En kötüyü düşünmek yerine daha olumlu yaklaşmalısınız. Eviniz veya gayrimenkul başlıklarında incelenebilecek diğer konulara harcadığınız zaman ya da bu alanlarda yapacağınız iyileştirme çalışmaları sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinize de iyi gelebilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve tartışmalar ya da ciddi konuşmalar bir süredir devam eden sorunların çözümünde etkili olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Son derece şanslı bir gün geçirebilirsiniz. İnsanlarla aranızdaki iletişimlerde bir ilerleme olabilir. Önemli olduğunu düşündüğünüz konu pek aceleye gelecek gibi görünmüyor. Konunun içindeki diğer şahısların, buna hazır olduklarından emin olmanız gerekiyor. Akşama güzel haberler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
AŞK: Gereğinden fazla hassasdavranarak aşk yaşamınızıkarıştırıyorsunuz. Partneriniz biryere kadar sabırlı olsa da onun dasabrının taşacağı an gelecek.Dengeli bir şekilde ona yaklaşın.PARA: Her şeyin iyi ve düzgünolmasını istiyorsunuz. Bu arada yeniliklereaçılmanız uzun süren durağan işlerinize hareketkatarak maddi durumunuzu düzeltecek.SAĞLIK: Endişelerinizi bugün rafa kaldıracaksınız.Çünkü yapacağınız daha önemli işleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Dışarıya uyumlu görüneyim diye içinizde biriktirdiğiniz kızgınlıklar hedefinden sapıp sevdiklerinize parlamanıza neden olabilir. Stresi azaltmak için okumak, gezip yeni insanlar tanıyıp yeni ilişkiler oluşturmak iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
İşlerinizi tamamlamak, eldeki projeleri ilerletmek adına şanslı bir gün. Daha rahat hareket edecek, kişisel disiplininizi ortaya koymayı başaracaksınız. Zaman alan uğraşların, organize edilmesi gereken yeni konuların da öne çıkması ile esnek hareket etmeniz gerek. İhmal ettiğiniz konularla ilgilenmek, aşırı yorgunlukları atlatacak dinlenceler yaratmak gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Aralık 2020)
İşinizle ilgili önünüzde çeşitli seçenekler duruyor. Bunlardan hangisini seçeceğiniz konusunda ancak zaman ve o anki durumlarınız etken olacak. Şu anda elinizdeki işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Kariyerinizle ilgili bazı planlarınızı da kendinize saklıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Harcamalarınıza son zamanlarda hiç dikkat etmiyorsunuz ve parasal konularda çok rahat davranıyorsunuz. Bu kadar esnek olmayın. Aksi takdirde maddi zorluklar sizi yine zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Sevgilinizi kıskanan ve ona sizin hakkınızda doğru olmayan şeyler anlatan birisi var. Sevgilinizi bu konuda uyarın ve ilişkinizin bozulmasına sebep vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed