Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2020)
Bugün kariyer hayatınız ve finansal korkularınızla ilgili yapacağınız söylemlerde dikkatli davranmalı yanlış anlamaya müsaade verecek söylemlerden kaçınmalısınız. Zira yakın çevrenizde ki bazı kişiler bu söylemlerinizi yanlış yönde kullanabilir ve sizi zor durumda bırakabilirler. Bu noktada bazı sorunlarınızı belki de kendi içinizde çözmeniz kişiliğinizin olumlu yönde gelişmesi adına daha faydalı olacak ve kendinize olan güveninizi daha fazla arttıracaktır. Yine yakın çevrenizdeki kişilerden onlara destek olmanız sorunları konusunda onlara yardımcı olmanız ve fikir vermeniz istenebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2020)
Kendinize zaman ayırmak sizi epey rahatlatıyor. Bugün kendinize zaman ayırmak için fırsat bulacaksınız. Yoğun temponuz yüzünden kafanız çok karışıktı. Ama nihayet işler yoluna giriyor. Hayatınızda olumlu değişimler yaşanacak. Güzel günler sizi bekliyor. Huzurlu zamanlar yakında. Artık derin nefes alabilir, güne heyecanla başlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2020)
AŞK: Objektif kararlarvereceğinize duygularınızlahareket etmeyi istiyor vesevdiğinize söyleyeceklerinizdegeri adım atıyorsunuz. Gün boyuiçinizi bazı korkular kaplıyor.PARA: Kendinizi bugün işyerinizde kullanılmış ve değer verilmeyen kişigibi görüyorsunuz. Enerji dolu olmanıza rağmenbugün çok pasif bir hal alıyorsunuz.SAĞLIK: Mars size zorlu bir gün yaşatabilir. Seskısıklığı veya boğaz ağrıları oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2020)
Yalnız ve kapalı ortamlarda yürüteceğiniz işlerle bugün daha mutlu olabilirsiniz. Konuşup çözeceğiniz ya da yolculuk neticesinde elde edeceğiniz işler sonuçsuz kalabilir. Fiziksel değil de zihinsel kapasitenize ihtiyaç duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2020)
Gün içinde rakiplerinizin sizi bir parça endişelendirdiği durumlar oluşabilir. Ancak bu durumun sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Soğukkanlılığınızı koruyun. Ortaklarınızla ilgili paylaşımlarınızı güçlendirecek gelişmeler gözüküyor. Hukuki işlerinizde uzlaşma vurgusu öne çıkıyor. Daha esnek olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2020)
Bir konuda göstereceğiniz cesaret, her zamanki gibi sizi kazançlı çıkartacak. Eski iş arkadaşlarınızın süregelen problemleri bir zaman daha devam edebilir. Bazı gelişmelerle ilgili olarak, sandığınız kadar çaresiz değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2020)
İlişkinizde bir özgüven eksikliğiniz olabilir. Sevgilinizin güvenli, rahat tavırlarını sevgisizlik nedeni olarak değerlendirme eğiliminde olmayın. İş ortaklığına girmek istediğinizi biri var. Öyle bir insana ümit bağlıyorsunuz ki yağmur olsa kimsenin tarlasına yağmaz!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2020)
Ödemelerin aksamaması için yeni arayışlar için fazla zamanınız yok. Ama bu yetersiz süre, sıkı tasarrufla yararlı hale getirebilir. Para konulu bir ziyarette olumlu anlamda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2020)
Sizden daha yaşlıca biriyle bir kişilik savaşınız var. Bazı ilişkilerinizde inisiyatifi elden kaçırma endişenizi bir fobi gibi yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed