Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Uzun süredir devam eden özel ilişkilerinizde artık bir karara varmanın zamanı geldi. Bu kadar özel anlaşabildiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirmek ve onunla bir ömür boyu mutlu olmayı istemek karşı taraftan da gayet doğal karşılanacaktır. Sevdiğiniz kadar sevildiğinizi görmeniz de ayrıca sizi mutlu edecektir. Yalnız olan oğlaklar için sürpriz tanışmalar söz konusu.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mart 2018)
Çok yoğun bir döneme giriyorsunuz. Hemen bugün düğmeye basıyorsunuz. Yeterince zaman kaybettiniz çünkü. Geç davranan, ama yine de yetiştirebilen birisiniz. Ama özelliğinizin verdiği rahatlık birkaç kez elinizi ayağınıza doladı hatırlarsanız. Siz en iyisi kalkıp hemen basın şu düğmeye
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
İş alanınızı genişletmek için bazı hedefleriniz var. Sıkıntılı günlerin geride kaldığı inancındasınız. Ama fazla borç yapmamaya dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bilmece yumağı gibi olan hayatınızdaki bazı sorunları tek başınıza çözmeşe kalkışmayın. Zekâsına güvendiğiniz dostlarınızla fikir alışverişinde bulunun. Maddi beklentileriniz yüzünüzü güldürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mart 2018)
Çapınızı doğru değerlendirmeniz, daha istekli olmanızı sağlıyor. İsteklerinizi göz dolduran becerilerinizle kolay elde edebiliyorsunuz. İş hayatında işle sınırlı ilişkiler içinde olmayı tercih ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mart 2018)
Para durumunuzdan yakınmadan evvel bir gökdelenin tepesine çıkıp yaşadığınız ülkeye bir bakmanız gerekiyor. Gelecekle ilgili kendi çabanız dışında daartı bir güvenceniz var gibi. Yani hiç fena değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mart 2018)
Aklınızdan geçen birçok proje var. En akla yakınını hayata geçirmek için uğraşırsanız daha gerçekçi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed