Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Özel ilişkilerde karşınızdaki kişinin size olan duygularını söylemesi ruhunuzda bambaşka kapıları açarak sizleri hayaller dünyasına götürecektir. Bazı maddi sorunlarınızı ailenizden destekler alarak çözebilir yine yapmak istediğiniz bir işle ilgili önemli bir destek sağlayabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için artık daha fazla beklemeyin.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Zamanlama konularında gösterebileceğiniz eksiklikler, yeni oluşturmayı düşündüğünüz ilişkilerde kötü başlangıçların nedeni olabilir. Daha sabırlı yaklaşımlar içine girmelisiniz. Aile içi ilişkilerde duygusallığınızı abartmamanız gerekiyor. Bu ilişkilerde sizi etki altına alan yaklaşımlar, bu ilişkilerdeki bağınızı biraz daha sıkmaya yönelik.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Dönüşü olmayan hatalar yapmaya başladığınızı fark ettiniz ve yarı yoldan dönmeyi başardınız. Özlediğiniz insanları görmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Bir devlet dairesinden gelen haber sizi maddi ve manevi olarak rahatlatacak. Bu sayede birçok sorununuza çözüm bulacaksınız. Aşk hayatınızda yaşadığınız hüsran yeni biriyle tanışmanız sayesinde mutluluğa dönüşecek. Yakın bir dostunuzun desteğe ihtiyacı var. Ona yardımcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Randevularınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bugünlerdeki görüşmeler içinde, özel anlam taşıyanlar olacak. İkili bir ilişkide ısrarla korumaya çalıştığınız güveni hızla kaybedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Yakın dostlarınızdan aldığınız haberler, sizi oldukça mutlu ederken anılarınız da canlanabilir. Bazı paylaşımlara ihtiyacınız var ve sizin için gerekli olan tek şey; sevgi desteği. Alacağınız bir haber sizi motive ederek, hareket kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Size çok yakın birisinin bütün uyarılarınıza rağmen, düştüğü para bunalımı sizi kızdırıyor. Onun sıkıntısına duyarsız kalmak istiyorsunuz, ama beceremiyorsunuz. Para konularında ileri derecede duyarlı birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mayıs 2018)
Her zamanki sağduyulu yaklaşımınızdan bugün biraz uzaklaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed