Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Yeni dostluklar edinme ve sosyal çevrenizi genişletme açısından gayet güzel bir gün. Hatta yaşamınıza yeni giren bu dostluklar size eskiden kurmuş olduğunuz dostluk bağlarını hatırlatabilir ve geçmişe dönmeden de nostalji yaşayabilirsiniz. Zaten uzun süredir sıkıntılı olduğunuz konuların üzerine, hayatınıza yeni giren bu dostluklar hem sizi hem de yaşam görüşünüzü değiştirecek adeta yaralarınızda bir nevi merhem görevi üstlenecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Toplum yaşantınızda belirgin canlanmalar var. Girişimciliğiniz ön planda. Karmaşa yaşadığınız konuları belli bir süzgeçten geçirme fırsatları yakalayıp değerlendirebilirsiniz. Hayatınızdan memnun görünmediğiniz alanlarda, kendinize ve birtakım ilişkilerinize yeniden çeki düzen verme niyetlerine girebilirsiniz. Bununla ilgili beklemediğiniz destekleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
ÖNEMLİ işlerle ilgilenebilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünseniz de kararlarınızdan vazgeçmeyin. Bir miktar parayı kendiniz için kullanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Neşeli bir ortamda dostane başlayan ilişkiniz duygusal yoğunlukta ilerleyebilir. Aşk rüzgarlarının esintilerine hazır olun. İş için yaptığınız başvuruya olumlu cevap alacaksınız. Harcamalarınıza sınır getirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Bu günlerde işlerinize sıkı asılıyorsunuz. Çünkü hedefleriniz ve yakın zamanda yapmayı planladığınız büyük masraflarınız var. Çok yeteneklisiniz. Ortalama bir çabayla da birçok hedefinize ulaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Maddi konularda küçük de olsa çeşitli sorunlar yaşayacağınız ancak bu sorunların üzerine dikkatle gideceğiniz bir gündesiniz. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmak için doğru bir gün olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Bugün daha çok realist davranmalı ve alacağınız kararlarda detaylara dikkat etmelisiniz. Genel olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed