Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Motivasyonunuzu kaybetmeden yol almayı öğrenmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Kendinizi bir konuda baskılıyorsunuz. Böyle davranmamanız halinde sonradan onarılamayacak kırgınlıkların sebebi olacağınızdan korkuyorsunuz. Zor bir haftayı problemli bitirdiniz. Bunun gerginliği size yetiyor, yani gerginlikler istemiyorsunuz. Aile bağlarınızda bazı yoksunluklar hissediyorsunuz. Sevgi dolu yüreğiniz, bunun karşılığını arıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
AŞK: Bugün anlaşılması zorkonuşmalar yapıyorsunuz.Partneriniz sabırlı ve sakingörünmeye çalışıyor. Dur durakbilmeyen öfke ve kıskançlığınızbirlikteliğinizi yıpratıyor.İŞ: Kimseye muhtaç olmamakiçin para kazanma konusunda farklı yöntemlerbuluyorsunuz. Muhakkak ki başarılı olacaksınız.Güvenli şekilde mali sıkıntılarınızı gidereceksiniz.SAĞLIK: Konuşkan olmanıza rağmen bugün sessizdüşüneceksiniz. Baş ağrılarınız artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Mistik ve ruhsal konularda çalışma yapmak ve farkındalığı artırmak için güzel bir gün. Günü kendinize hizmet etmiş olarak geçirmeye bakın zira akşam saatlerinde başkalarına hizmet etmekten kendinize vakti ayıramayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
İşe dair konularda olumlu gelişmeler gözüküyor. Projelerinize destek bulma konusunda destekleyici enerjiler var. Bağlantıları güçlü kişilerle tanışabileceğiniz etkinliklere katılabilirsiniz. Zekanızı ve azminizi gösterme fırsatını iyi değerlendirin. Ayrıca işten gelen paralar konusunda da güzel haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Başarınızın karşılığını hem maddi hem manevi olarak görüyorsunuzİş yerinizdeki ufak tefek pürüzlerin sizinle uzaktan yakından ilgisi yok. Taraf olmaktan özellikle kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
İlişkilerinizde, karşı tarafın olumlu düşüncelerinin etkisi altındasınız. Güçlü dostlarınızın size sunacakları teklifleri düşünmelisiniz. Bireysel düşünmekten çok, ortak düşünceler içinde olacağınız kişilerle, yeni planlar yapıyorsunuz. Biriktirdiğiniz bir parayı istemediğiniz halde harcayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Para sıkıntılarınızı kolayca azaltabiliyorsunuz. Yeni iş projeniz sizi kalkındırabilir. İyi kazancın çalışmayla çok alakalı olmadığını, daha çok şansa ve ilişkilere bağlı olduğunu düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Bu sıralar, oldukça hassas bir konuda size anlamlı sorumluluklar yüklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed