Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Sağlığınız, öz saygınız, mevcut plan ve yöntemleriniz veya toplum içindeki duruşunuz üzerine düşünebileceğiniz günler. Bu tür bir içsel araştırma yaklaşmakta olan iniş çıkışlı günlerde sizi koruyabilir ve sağlıklı düşünmenize ve mahsulleri toplamanıza yardım edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Duygusal bir gününüzdesiniz. Bunu körükleyebilecek yeni haberler söz konusu olabilir. Tam oturmamış olduğuna inandığınız birtakım ilişkilerinizi güçlendirme arzunuzda aşırılıklardan kaçınmalısınız. Son günlerdeki dalgınlığınızı üzerinizden atmanız gerekiyor. Kırabileceğiniz küçük potlar, sonradan zorlanacağınız onarma uğraşlarına yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Hiç kimseyi aldırmaz tavırlar sergiliyorsunuz. Bu tutumunuz iş hayatınızı etkileyeceğe benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Aklınız fikriniz çalışmak ve üretmekte. Kime ne kadar fayda sağlarım, kimden daha çok verim alırım derdindesiniz. Ancak bu kadar gerçekçi yaklaşımlar bazı ilişkilerinizi zora sokabilir. Biraz daha empatik olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Önceliklerinizi iyi belirlemeniz gereken değişiklikler söz konusu. Oldukça fazla konuyla ilgilenmek ve başarmak zorundasınız. Özellikle yerleşimi ilgilendiren konuları yakından takip etmeniz gerekecek. İş ve ev arasında denge kurmaya çalışmanız size zaman kazandıracaktır. Biraz mesleki hırslarınızı törpülemeye çalışmalı, sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Amirleriniz iş yerinde daha atak davranmanızı istiyorlar. Siz ise performansınızdan oldukça memnunsunuz. Bugün yine işle ilgili bir uyarı alacaksınız. Unutmayın, patron olan onlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Sevgilinizin ailesinden bazı insanlarla bir araya gelmeniz söz konusu. Size karşı kırıcı olabilirler, ama siz yine de sakin tavrınızdan ödün vermemeye çalışın. Özgüveninizin çok yüksek olduğu şu günlerde, kariyerinizle ilgili bazı büyük gelişmeler söz konusu. Ancak risk almaya yatkınlığınız ince düşünmeniz gereğini doğuruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Parasal konularda rahat bir dönemdesiniz. Fakat siz yine de harcamalarınızı sıkmak istiyorsunuz. Fakat bir türlü bunu beceremiyorsunuz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Aile ortamınızda bir süreden beri gündemde olan konuları yeniden konuşabilirsiniz. Ancak bugün tahminler yapmamanız daha doğru olacaktır bu anlamda yanılgılara düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed