Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Aile yaşamınızda karşılaştığınız sorunlara karşılık hak ve haksızlığın mücadelesini veriyor olacaksınız. Sizlere tavsiyem bugün bu anlamda kendinizi ifade etmeye çalışmayın zaten karşı taraf şu an inanmak istediği şekilde yorumlayacaktır konuları nedenle bu konudaki sorunlarınızı çözmek için uygun zamanı beklemeniz, şartların daha uygun olduğu zamanı kollamanız akıllıca olacaktır. Aksi halde yine kaybeden taraf hak etmeseniz dahi siz olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Ay ın etkisi sizi oldukça duyarlı ve girişimci kılıyor. Yapmak istediğiniz yenilikler için yeterli motivasyona sahipsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle ilgili konular önem kazanabilir. Sözlerinize ve tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün enerjinizi rahatlatıcı çalışmalara yönlendirmek, ailenizle aranızda çıkabilecek tartışmaları engelleyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
AŞK: Bugünlerde son dereceenerjik ve duyarlısınız.Partnerinizle olan ilişkinizdegurur ön planda. Duygusaldeğilsiniz ancak sevgiyeihtiyacınız var.PARA: Maddi açıdanprobleminiz olmamasına rağmen bugünişinizde problem yaşayabilirsiniz.SAĞLIK: Burcunuzun temsil ettiği organdiştir. Bu nedenle dişlerinize dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Her çıkışın bir inişi olduğunu yeni hatırlamanın bedelini ödeyebilirsiniz. Zor günleri düşünerek yapmanız gereken maddi birikimlerden yoksun olmanız da ayrı bir sorun yaratacaktır. Yakında herşey düzelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Akıcı bir gün olabilir Ancak duygu ve düşünceleriniz arasında gelgitler var. Sözlerinizde daha özenli olmalı, ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Kısa yolculuklarda yaşanacak sıkıntılara ise dikkat etmenizde yarar var. Yeni düşünceler ve konuşmalar içinde olduğunuz bu dönem anlaşmalar dikkat çekici olabilir. Olaylara esnek yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Sizin kariyerinizle uğraşan bir arkadaşınızın yapmak istediklerinin farkında değilsiniz. Sizin iyi niyetinizi suiistimal ediyor. Çevrenizdekilere biraz daha temkinli davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ifade edemediğinizde, huzursuz ve kaprislisiniz. Emir almayı sevmediğiniz için bugün istemediğiniz durumlara hedef olabilirsiniz. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Bugünlerde kendinizle ilgili olmayan harcamlar yapmanız muhtemel. Gelirinizle ilgili olarak artış beklentileri bugün de cevap bulamayacak. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Zorunlu olarak ele aldığınız bazı ilişkiler sizi yoruyor. Yalnız bu zorunluluğu hayat değil, siz kendiniz tespit ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed