Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Bugün dostlarınızın sizden sakladığı durumlar karşısında öfkenize hakim olamayabilir ve bunun altında yatan sebepleri araştırmak isteyebilirsiniz. Gerçek dostunuzu diğerinden ayırma konusunda yaşayacağınız olaylar hayatınıza yeni bir yön vermenize yardımcı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Kendinizle başbaşa kalmaktan zevk alabileceğiniz bir gün. Görüşmelerinizi ertelemek ve tek başınıza kalmak iç huzurunuzu korumak için iyi bir yol olacaktır. Harekete geçmek istemenize rağmen, karamsarlıktan kurtulmanız için çaba sarfetmelisiniz. Kontrol edemediğiniz faktörler can sıkıcı olabilir. Kişisel girişimlerin ön planda olduğu bir dönemde olduğunuz söylenebilir. Yeni başlangıçlar ve atılımlar kesin ama elinizdeki enerjiyi de yapıcı biçimde kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Yalnızlık korkularına kapılıyorsunuz. Özelliklede sağlığınızı düşünerek kendinizi çok fazla dinliyorsunuz. Uyumlu bir birlikteliğiniz zaten var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
İkili ilişkileriniz güçlü ancak kararsızlığınız yüzünden oldukça tatsız bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizce çok dahice sandığınız bazı fikirleriniz yüzünden çevreden olumsuz tepki alabilirsiniz. Aşkta hiç hareketlilik yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Sizi kısıtlayan konular sürmesine rağmen, kararlılık göstermeye başladınız. Gün ortasından sonra Ay burcunuzda olacak. İstediğiniz yönde ilerlemek, fırsatların üzerine gitmek için cesaretiniz olacak. Yeni adımların atılabileceği koşulları değerlendirme şansınız var. İlişkilerde esen güzel hava yaşadığınız gerginliklerden uzaklaşmanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Önümüzdeki günlere uzattığınız iş, sizi günü geldiğinde çok sıkıştırabilir. Bu işi hemen bugünden ele almanız gerekiyor. Yakında bir günlük bir iş yolculuğunuz olabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Dağınık düşüncelerinizi bir araya toplamalı, aralarında ilişkisi olanları gruplandırmalısınız. Ancak bu şekilde yararlı şeyler üretmeniz mümkün. Değişikliği pek de önemsemeyen ya da sevmeyen bir kimseyseniz, yaşadığınız ortam içinde edindiğiniz yer size yeterli geliyor demektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Parasal açıdan fazla bir sıkıntınız yok. Bazı yerlere ödeme yapabilir ya da ufak bir alışverişe çıkabilirsiniz. Alışverişlerinizde aşırıya kaçmamaya özellikle özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Nisan 2018)
Sağlığınızla ilgili eski bir problem bugün nüksedebilir. Doktora görünmelisiniz. Aksi takdirde iyileşmeniz geç olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed