Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Özel ilişkilerde hiç ummadığınız kadar sevindirici haberler alabilirsiniz. Aşkta tutkunun dozunun artacağı romantik bir zaman dilimi. Bugün duygularınızı ertelemenin ve sevdiğinizi söylemekten çekinmenin hiç de sırası değil.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Yorucu ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Gün içinde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilir , yakın çevrenizdeki bazı insanlarla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sinirlerinizin zaman zaman gerileceği bugün sakin olmaya özen göstermeli ve kendinizi çok fazla yormamalısınız. Aile büyüklerinizden alacağınız bir haber sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Rüyalarınız gerçeğedönüşüyor. Size faydasağlayan dostlarınızsayesinde karşı cinsletanışma fırsatı yakalayarakgüçlü bir aşk bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
İsteklerinizi kabul ettirmek adına otoriter bir tavır takınmak pek işe yaramayabilir bugün. Bunun yerine daha sevecen ve anlayışlı davranırsanız istediğiniz noktaya getirebilirsiniz insanları. Bu davranışın çok işinize yarayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Bugün para ve iş konuları en önemli gündem maddeniz olacak. Aklınıza oldukça ilginç fikirler gelebilir. Geleceğinizle ilgili beklentilerinizi ve maddi durumunuzu tekrar gözden geçirebilirsiniz. İş konularında yeni kararlar alabilirsiniz. Sahip olduğunuz teknolojik aletleri yenilemek isteyebilir, bu yönde harcamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Olumlu özelliklerinizi sadece sunuyor, fazla tokgözlü davranıp istekli olamıyorsunuz. İş yaşantınızda becerikliliğiniz ve yetenekleriniz bazı kapıları açmanızı çok kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Aile içindeki bir satış işinde umutlu gelişmeleriniz var. Şartların son günlerdeki elverişsizliği zor günler yaşatabilir. Bugünlerde yeni kaynak arayışlarına girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Bugün alkolden uzak durmalısınız. Etkilenebileceğiniz bir gündesiniz. Ailenizden birilerinden gelecek bir haber var. Bu haberin doğruluğundan emin olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed