Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Bugün aileniz ile olan bağlarınızda bazı sorumlulukları üstlenmeniz gerekebilir. Ancak ne yaparsanız yapın onlar tarafından mutlaka bir eleştiriye maruz kalmak sizleri bugün çileden çıkartabilir. Hatta ipleri koparma noktasına bile gelebilirsiniz. Bu konuda öfkenize hakim olabilirseniz bazı konularda sizin de hata yapabileceğinizi rahatlıkla görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Sıcakkanlı yaklaşımlarınızla ilişkilerinizde bıraktığınız etkiyi, belli çözümsüzlüklerinizde güvenilir bir araç olarak görebilirsiniz. Bugün yakın çevrenizle, kararsızlık yaşadığınız konularda çatışmalara girebilirsiniz. Kararlı olmanızı sağlayacak veriler için, iyi araştırmalara yönelmeniz ve son günlerde ısrarlı hale gelen duyumlara kapalı olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Yaratıcılığınız ön planda olacak. Kendi düşüncelerinizden başka hiç kimseye inanmadığınız için, yardım almaktan hoşlanmıyorsunuz. Coşkulu davranışlarınız çevrenizde sempati toplamanıza neden oluyor. Sağlığınız ve keyfiniz yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Bir yer değişikliği ve ani bir taşınma gündeme gelebilir. Bu alışık olduğunuz düzenin bozulması anlamına gelmiyor. Tazelenmenize ve kendinizi fark etmenize neden olacak bir araç sadece. Çok fazla akıl veren hocanız var. Onla-ra uyarsanız kendi hayatınızı yaşayamazssınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2020)
İş yaşamınızda yoğun bir günde olacaksınız ve bazı yeni başlangıçlar yapmak için çeşitli fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Şimdiye kadar hiç ilginizi çekmemiş yeni konularla ilgilenebilirsiniz. Gözlem yeteneğiniz artıyor ve yaptığınız analizlerde genel olarak yanılmayacaksınız. Fazlaca önemli olmamakla birlikte çevrenizle aranızda fikir ayrılıkları görülebilir. Yeni konularda girişimlerde bulunabilirsiniz ancak detayları gözden kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Duygularınızla, mantığınız arasında yaşadığınız çatışma üzerinizde baskı oluşturuyor. Siz de bu durumun sevgilinizden kaynaklandığını düşünerek onu suçluyorsunuz. Bugün duygularınızı açıkça ortaya koymayı denerseniz birlikteliğiniz farklı boyutlara taşınacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Umutla beklediğiniz bir para var. Onun dışında en küçük hesapları bile ciddiye alarak yaşamak zorunda kalıyorsunuz. Umutlu olduğunuz para meselesinde yakında bazı gelişmeler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Birtakım planlarınıza eleştirel bakılması sizi karamsarlığa sokmamalı. Bu eleştirilerle planlarınızı zenginleştirmeniz de mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed