Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün aileniz ile olan bağlarınızda bazı sorumlulukları üstlenmeniz gerekebilir. Ancak ne yaparsanız yapın onlar tarafından mutlaka bir eleştiriye maruz kalmak sizleri bugün çileden çıkartabilir. Hatta ipleri koparma noktasına bile gelebilirsiniz. Bu konuda öfkenize hakim olabilirseniz bazı konularda sizin de hata yapabileceğinizi rahatlıkla görebilirsiniz.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2018)
İnatçı tutumunuz çevrenizdekileri yıldırdı. Kendi fikirlerinizi ölesiye savunuyorsunuz ama başkalarını da biraz dinlemenin zamanı geldi. Özellikle aile içinden birisinin öğütlerine kulak vermelisiniz. Yoğun temponuzdan dolayı yorgun düşebilirsiniz. Bugün akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir onlarla dertlerinizi paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
AŞK: Bugün çok cazibelisiniz amavar olan ilişkinizin temelini desarsabilirsiniz. Bu durumdaaşktaki başarınız yok olabilir.Özellikle eski tanıdığınız karşıcinsten uzak kalmaya dikkat edin.İŞ: Çalışmalarınıza hiç kimseninkarışmasını istemiyorsunuz. Sadece en yakınınızlaiş birliği halindesiniz. Fakat güven duyduğunuzdağlara kar yağabilir. Tedbirinizi önceden alın.SAĞLIK: Birçok yiyeceği bir arada tüketiyorsunuz.Yarın vücudunuzda ödemler oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
İşyerinizde çalışan güvenldiğiniz kişilere karşı biraz daha hoşgörülü olmalısınız. Çünkü onlar sizin için aşırı derecede çalışıyorlar. Kişisel hesaplaşmalara girmeyin, meselelerinizi hukuki yollardan çözümleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Yeni kararlar ve planlar içindesiniz ancak beklemede olmanız gereken bir süreç var. İç dünyanıza dönmeniz, kabullenmeler içinde olmanız hayatınızı kolaylaştıracaktır. Bazı hazırlıklarınıza hız vermeli şansa açık olduğunuz konulara yönelmelisiniz. Size keyif veren duygusal ilişkiler ve çocuklarla ilgili konular her açıdan moral kazanmanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2018)
Her şeyi bir anda değiştirmeniz mümkün görünmüyor. Gecikmesinden zarar gördüğünüz konuları kendi çabalarınızla yoluna koyabilirsiniz. Bugünlerde olumsuz birtakım tepkilere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal saplantılarınızı daha belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir sessiz yerleri tercih edebilirsiniz. İş yaşamınızda vereceğiniz daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugünlerde bir yakınınıza büyük bir para desteğiniz olabilir. Çok ekonomik yaşayabildiğiniz için, temel gereksinimleriniz dışındaki sıkışmalarınıza maddi sorun diye bakmıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2018)
Çıkarcı bir ilişkide zarar görüyorsunuz. Bazı şeyleri netleştirmenizde yarar var. Bu konuda kırıcı olmaktan çekinmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed