Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugünlerde sizden gizlenen bazı gerçeklerle yüzleşmeniz gereken durum ve olayları yaşayabilir, size karşı takılan maskeleri görebilirsiniz. Ticaretle ilgili konularda ise beraber çalıştığınız arkadaşlarınız ve proje arkadaşlarınızla olan iletişim şekliniz baskı ve agresyon içerebilir. Yine karşı taraftan da bu şekilde bir yaklaşım görebilirsiniz. Bunlara karşı temkinli ve dikkatli olmanız gerekecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Ne istediğinizi bilmeniz ve çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda. Bugün size zor günlerinizde destek veren bir arkadaşınızla uzun uzun konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Yeni birlikteliklere açık bir görüşme olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz fırsatlar belki de şimdi avuçlarınızın içinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
YENİ bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Bazı sürprizler sizi bekliyor olabilir. Parasal konularınızın çözümü, akıllıca vereceğiniz kararlarınıza bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Dobra olmak bazen karşı tarafın size cephe almasına ve ilişkilerinizin kopmasına neden oluyor. Dilinizin ölçüsünü bilin. Kendi çıkarlarınızı düşünmeniz, şimdiye kadar uğradığınız kayıpların önüne geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
İlişkiler ve ortaklaşa işler adına yeni bir dönemdesiniz. Daha önceden başlatılan konuları sonuçları son derece etkin ve belirleyici olabilir. Özellikle bugün esnek olunması gereken şartları bilmenizde yarar var. Yeni öneriler ve ortaklıklarda aradığınız güven üzerinden ilerleme elde etmeye bakın. Anlaşmaların getirdiği sonuçlarla meşgul olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugün yorucu ve yoğun zaman zaman da stresli bir iş günü geçireceksiniz. İşinizle ilgili bazı söylentiler ve sorunlar iş yerinizi denetime zorunlu hale getirdi. Böyle durumlarda en önemsiz eksikler bile büyütülür. Siz ne kadar kendinize güvenseniz de karşınızdakileri sizlere aldığı tavrı bilmediğinizden dolayı sıkıntılı anlar geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Duygusal anlamda istediklerinizi yaşayabilecek ortamlarda bulunmayı isteyebilirsiniz. Sözlerinizden geri dönmeniz ve verdiğiniz kararlardan geri adım atmanız zor olacak. Hoşunuza gitmeyen konularda yorumlarda bulunacak ve sizi engelleyen olayları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Maddi konularda sizi rahatsız edecek bazı gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Tutumlu olmanıza ve dikkatli hareket etmenize rağmen sizi zorlayacağını düşündüğünüz bazı masraflarla karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda girişimde bulunmaya uygun bir günde olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugün iş ortamınızda şartların pek rahat olmadığı bir gündesiniz. Özellikle ikili ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed