Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Bugün fiziksel enerjinizin ve motivasyonlarınızın güçlü olduğu bir gündesiniz. Yeni konularla ilgilenmek için vakit ayırabilir ve maddi konularda adım atmak için kendinizde gereken cesareti bulabilirsiniz. Siz bir kadınsanız karşı cinsle ilişkilerinizde şanslı bir gündesiniz. Ancak, bir hanım arkadaşınızın vefasızlığı ve sizin sorunlarınıza ilgisizliği biraz canınızı sıkabilir. Siz bir erkek oğlaksanız, kadınlara olan yaklaşımlarınız hatalı olabilir. Biraz aceleci, gereksiz telaşa eğilimli, sakar ve gürültücü hale gelebilirsiniz. Ancak bunlar bunlar fazla önem taşımayacak ve pozitif yönleriniz daha ağır basacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Arkadaş canlısı kişiliğiniz sizi edilgenleştiriyor. Yaşamınızdaki önemli birinin size bazı uyarıları var. Siz bu kişinin uyarılarını sürekli çöpe atıyorsunuz.Yaratıcı ve üretken birisiniz. Başarılarınız ilgi çekici. Hayattaki en büyük handikabınız dostluk ilişkilerine abartı bakışınız. Sizden çok daha yeteneksiz bir iki dostunuz sizi yönlendirebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
İş hayatınız ile ilişkilerinizi karıştırıyorsunuz. Bu tutumunuz sadece kariyerinize değil saygınlığınıza da zarar verecek. Bir fedakarlık yapmalısınız. Dedikodular yüzünden çok fazla sıkıntı çekeceksiniz. Davranışlarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Evlilik ve ortaklıklarla ilgili konularda bugün etkili olacak yeni ayın enerjisi. Bir ortaklık ya da iş anlaşması, evlilik kararı veya mevcut evliliğinizde bazı dinamiklerin değişimi ve ilişkinizin gündeme gelmesi söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Değişik planlarınızın hayata geçmesine dair kuşkularınız vardı. Bu kuşkular yerini umuda bıraktı. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler beklediğinizden farklı gelişebilir. Biraz daha olumlu ve iyi niyetli olmak gerekiyor. İş arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir toplantıdan çıkan kararlar, mesleki hayatınızın daha iyi bir noktaya gelmesinde önemli etkiye sahip olacak. Bu fırsatları akıllıca değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor. Birkaç gün içinde uzun vadeli bazı para tartışmaları içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Arkadaşlarınızdan biri, sizi çok ayrı özel bir yere koymuş, gereken karşılığı veremiyorsunuz. Bunun nedenlerini kendinizle yeniden tartışmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed