Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2020)
Ayrıca çekiciliğiniz ve cazibeniz artacak. Hatta katıldığınız davetlerde size yakın olmak isteyen kimselerin sayısı artabilir. Bu yeniliklerin aniden ortaya çıkışlarına karşı psikolojik yönden direnebilir ve sinirlenebilirsiniz. Gelişmelerin hızına ayak uyduramadığınız için öncelikle hoş olmayan sürprizler gibi gelebilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun bugün sizin için yenileyici ve güçlendirici etkilere sahiptir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ekim 2020)
Kararlı görünümünüz, bazı ciddiyet gerektiren konularda zafiyet gösterebiliyor. Özellikle iş konularındaki maymun iştahlılığınız çevrenizdekileri şaşırtıyor. Sizinle uzun vadeli program isteyenler düşünmek zorunda kalıyorlar. Aile bireylerinden biriyle ilgili bugün özel diyaloglarınız olacak. O, çok özel bir konuyu sizinle paylaşmak isteyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2020)
Kartınız Sessizlik... Derin bir uykuya dalmış gibisiniz. Artık uyanma zamanınız geldi. Kendinizle ilgili kararları başkalarının vermesine izin vermemelisiniz. Karar alma vakti.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2020)
Size söz verilen, fikrinizin sorulduğu bir ortamda kulak veren kimse bulmak zor olacak. Değer veriyormuş gibi görünüp kulağını size kapatarak dinleyen kişilerle boşa vakit harcamayın. Israrla sesinizi duyurmaya çalışmak nafile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2020)
Detaylar ve sizi sorumlu kılan yeni konular öncelik kazanacak. Ertelenen işlerin toparlanması da zamanınızın önemli bir kısmını alabilir. İş ortamında yeni düşünceler üretmek, çift durumların yarattığı kararsızlıkları aşmak gerek. Zihinsel açıdan yaşanan yorgunluklar dışında oldukça hareketli bir tempo var. Yeni organizasyonlar sizi disiplinli olmaya itecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ekim 2020)
İş hayatınızda sıradan ve sıkıcı bir gün geçireceksiniz. İş arkadaşlarınızla fazla muhabbet ediyorsunuz. İşlerinizin bu yüzden aksaması amirinizle aranızın açılmasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ekim 2020)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ekim 2020)
Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız, bu sizi rahatlatacak. İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ekim 2020)
Sağlık konusunda yüklü bir miktar harcama yapmanız gerekebilir. Bugünü yaşarken yarını da biraz düşünseniz iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed