Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
İlişkinizi, kariyerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren başlıklarda kesin adımlar atma eğiliminde olabilirsiniz. Yeni bir yıl geliyor ve siz hedefleri olmadan yaşayamayan Oğlak burcu insanısınız, ama astrolojik açıdan hızınız bu anlamda daha da fazla arttırılabilir. Dikkat! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde dalgın, kararsız veya isteksiz olabiliriz ya da yanıltıcı kişilere veya etkilere dikkat etmemiz gerekiyor. Öğle saatleri rahat akıyor, sezgilerimiz kuvvetli ve akılcı düşünebiliriz, ama akşama doğru engellenmişlik hissi baskın olabilir, sınırlandırılmış veya depresif hissedebiliriz. Bugün Yay burcuna geçecek olan Venüs ise, önümüzdeki birkaç hafta için bizi yeniliklere ve seyahatlere açık hale getiriyor. Sosyal açıdan hareketli, belki flörtöz ve yeni kişilerle tanışmaya açık günlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Yakınlarınızı ihmal ettiğiniz bir dönemdesiniz. İşiniz, arkadaşlarınız, hobileriniz, tatil filan derken en yakınlarınızla görüşemez oldunuz. Kimsenin sizden fazla bir beklentisi yok ama hiç değilse ara sıra hatır sorup, sohbet edin. İşleriniz durgun, sağlığınız ve keyfiniz yerinde. Duygusal yaşamınızda küçük bir kıskançlık yaşayabilirsiniz. Bu sorunu büyütmeniz hiç doğru değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
AŞK: Bugün eleştiri alabilirsinizama buna tepkiniz gecikmeyecek.Partnerinizin eleştirilerine aslaboyun eğmek istemiyorsunuz.İyiliğiniz için çabalayanpartnerinizin çabaları boşaçıkacağa benziyor.İŞ: Kendinizi güvende hissetmek için bugün çoktutumlusunuz. Bir takım yatırımlarınızı daerteleme kararı ile yok ediyorsunuz.SAĞLIK: Bugün birkaç dostunuza faydanızdokunduğu için içsel huzurunuz yerine geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Bugün işbirliği yapmak durumunda kalacağınız insanlara karşı üstünlük sağlamaya çalışmanız ilişkileri zora sokabilir. İyi olduğunuz tarafların kabul edilmesi için sizin de iyi yapılan işleri alkışlamayı bilmeniz gerekecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Hayatınıza daha fazla düzen ve kararlılık girmekte. Bu dönem ufkunuzu genişletmek konusunda olumlu fırsatlar bulabilirsiniz. Yabancılarla ilgili uğraşlar, yeni konular ve farklı bir eğitim programı üzerinde ciddiyetle durmalısınız. Zira entelektüel çalışmaların hız kazanacağı koşullar var. Başkalarından ilham alabilir, kendinizi geliştirmek için yeniliklere açık durabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Eylül 2020)
İşinizi seviyorsunuz. Yetenekleriniz iş alanınızda kendini gösterme şansına sahip. Ama bazı insan ilişkileri sizin huzurlu bir çalışma ortamı içinde olmanızı önlüyor. Sorun yaşadığınız ilişkileri hayatın birincil problemi gibi görmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Partnerinizle bir konu yüzünden şiddetli bir münakaşa yaşamışsınız. Durum gitgide daha iyiye doğru gidiyor. Fakat tam anlamıyla düzelmesi için eskinin tamamen bitip, yeninin başlaması gerekli. Ona karşı daha anlayışlı, daha ılımlı olmalısınız. İşinizde ısrarcı ve ikna edici olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Para konusunda şanslısınız. İhtiyaç duyduğunuz kaynakları kolayca bulabiliyorsunuz. Bu da bazen düşünmeden harcama yapmanıza neden oluyor. Para harcama konusunda tutumlu olmalı , gelecek günleri de düşünerek hesabınızı bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Eylül 2020)
Küçük hataları ve bunlardan etkilenilip yaşanan küçük kırgınlıkları yinelememeyi becerebilirseniz, hepsi unutulup gidecek. Tekrarlamanız halinde ise ilişkinizi biraz yaralı bereli sürdürmek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed