Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Her durumda fiziksel ve psikolojik olarak kendinizi güçlü hissedebileceğiniz bir dönemdesiniz. Mutluluk ve coşkunluk hisleri içindesiniz. Size memnuniyet verebilecek olan bir çok olay ya da şeyle karşılaşmanız olasıdır. Yardımsever yapıdasınız. Karşı cinsle olan her türlü ilişki ve iletişimiz verimlidir. Geçtiğimiz günlerde yapmış olabileceğiniz hataları düşünüp, değerlendirme meylinde olabilirsiniz. Bunu yaparsanız herşeyin nedenini ve kendi hatanızı anlayıp, gereken tedbirleri bulabilirsiniz. Beklenmedik şeylerle karşılaşmanın verdiği şaşkınlıkla altüst olabilirsiniz. Aslında oldukça heyecanlı bir gün. Ortaklık, aşk ve evlilik ilişkilerinde karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Eğer siz bir kadınsanız aniden bir erkeğe bağlanabilirsiniz. Siz bir erkekseniz bugün genç bir kızla heyecanlı bir kontağınız olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Bir arkadaşınızın ailesindeki sağlık sorununa çok üzülecek, beklenenden çok fazlasını yapma imkanı yaratacaksınız. Önemsediğiniz bazı kişilerin bazı konulardaki özensiz tavırları, sizi bu ilişkilerde sert tartışmalara sokabilir. Bu akşam belli bir zaman dilimi içinde, kendi içinize kapanıp bunalım takılabilirsiniz. Buna ihtiyacınız var gibi görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
AŞK: Yeni başladığınız ilişkinizdebiraz kötümser ve kuşkucuolmanıza rağmen karşı cinsiçinizi rahatlatmayı başaracak.Sürprizlerle geçen gününardından yüzünüz gülecek.PARA: Kendinizi mutlu ve başarılıgörmek istiyorsanız gereksiz kuşku vehuzursuzluklar yaratmayın. İşiniz gereğiyapacağınız kısa seyahatler sizi mutlu edecek.SAĞLIK: İdrar yollu enfeksiyonu sorunuyaşayabilirsiniz. Bol su içmeniz faydalı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Kendi üzerinizde yapacağınız yenilikler çevrenizde bir çekim alanı oluşturacaktır. Bazı dedikodular duymaya hazır olun. Bunlara inanıp dostlarınızı kırmayın. Sevdiğiniz kişiyle birlikte geleceğe dair planlar yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Bugün her yere yetişmeye çabası içine girebilirsiniz. Bu yüzden dikkat ve istikrar temaları önem kazanıyor. Eğer dikkatinizin dağılmasına izin vermezseniz pek çok işin üstesinden gelebileceksiniz. Ancak işlerinizi sırayla halletmeye bakın. Gün içinde ara sıra sağlık konuları öne çıkabilir. Kuruntu yapmak yerine daha somut adımlar atmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Çevrenizdeki bazı insanlar sizi kızdırıyor. Onlarla birlikte iş yapılamayacağı düşüncesindesiniz. Bir iki huysuz çalışma arkadaşı olabilir insanın. Bunu sorun olarak yaşamamak gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Siz yaşadığınız ilişkiyi bitirseniz de, o yeniden birlikte olmak için elinden geleni yapıyor. Çevrenizden bu konuda destek istiyor, fakat sizi yolunuzdan döndüremeyecek gibi. İş yerinde yaşadığınız ortam sinirlerinizi bozuyor. Bugün şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Geçenlerde elinizden çıkan büyük miktardaki para, bütçenizdeki etkisini bir süre daha sürdürecek. Kabullenemediğiniz nedenlerle, çok düzenli bütçe hesabınızdaki oynamalar canınızı sıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Haziran 2018)
Bu akşam alacağınız bir bilgiye göre bazı değişikliklere, bazı sorgulamalara girmemelisiniz. Bazı duyumlara daha temkinli yaklaşmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed