Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Hayallerinizi küçümsememeli her şeyin küçük bir adımla başladığını bilmelisiniz. Karşınıza bu anlamda gelecek olan sürpriz bazı yaklaşımları cesaretle karşılayın. Bunların içinde şüphe aramak yerine nasıl geliştirilebilecek olduğunu düşünün. Mars artık sizin burcunuzda! Bu size ekstra bir savaş gücü ve olaylarla yüzleşme gücü verecektir. Farkındalık kazanmanız olaylara daha sakin bir bakış açısından bakmanız size kalıcı bir başarı, yüksek bir özgüven getirecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mart 2018)
Bir dostunuzun epey masraf yaparak döşediği evin baştan savma elden geçirilmiş olduğunu gördünüz. Bu şimdilerde temel sorununuz gibi görünüyor. Ama ahbabınıza çok yardım sağlamış oldunuz. Hafta içi yaptığınız uzun yolculuk, bir daha gözü kara gezginlerle yola çıkmama kararı aldırdı size. Üstelik yine kent fobisiyle döndünüz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Çocuksu tarafınız ortaya çıkıyor. Şakacı ve eğlenceli yönünüzle dostlarınız arasında aranılan kişi oldunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Seyahatler ve haberleşme konuları sorunlu olabilir. Özellikle uzak yerlere yapılacak yolculuklarda gecikme yaşanabilir. Beklenen bir yolcunuz varsa eğer rötar ihtimalini de göze almalısınız. Bilgi akışı kesintilere uğrayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Son dönemde oldukça sıkışık ve kısıtlayıcı zamanlar geçirdiniz. Şimdi kafanızdaki düşünceleri uygulama zamanı. Günün ilerleyen saatlerinde Ay burcunuzda olacak. Daha kararlı ve bilinçli zamanlara ilerleyeceksiniz. Kişisel konularınıza hakim olmanız ve istikrarlı adımlar atmanız söz konusu. Hayatın keyifli yanlarına yakın duracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mart 2018)
İşinizle ilgili olarak sabah saatleri kendinizi olumlu etkiler altında hissedeceksiniz ve çalışmalarınıza keyifli bir şekilde devam edebileceksiniz. Küçük imkanları iyi bir şekilde değerlendirmeyi başaracaksınız. Kısa süreli bazı planlar yapacaksınız ve bunları uygulamak isteyeceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise işinizle ilgili olarak bildiğiniz yönetemleri kullanmayı tercih edeceksiniz. Daha çok detaylara önem vereceksiniz ve bu konuda düşüncelerinizi istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Uzun zamandır duygusal alanda aradığınız sükuneti bulamamıştınız. Nihayet aradığınız kişiyi yakaladınız. Yine de ciddi planlar için bir kez daha düşünmek yerinde olacak gibi görünüyor. İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden panik yapmaya başladınız. Buna hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mart 2018)
Bugünlerde alacak verecek sıkıntıları içine girebilirsiniz. Çok programlı olmanıza rağmen iradeniz dışındaki sıkışıklıklar size de yansıyabilir. Para konulu özel görüşmeleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mart 2018)
Herkesle aynı içtenlik içinde, hesapsız ilişiler kurabiliyorsunuz. Yadırgadığınız bazı davranışlardan daha az etkilenebilmeniz için, bazı ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed