Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Bu haftadan itibaren ilişkilerinize daha fazla önem vermeye başlayabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren, bazı işler yoluna girmeye başlayabilir ve sıkıntılarınız hafifleyebilir. İnsanlar istikrarınızın, enerjinizin ve gücünüzün farkındalar. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler, bilişim, medya, seyahat veya hukuk başlıklı konularda değişik teklifler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta meydana gelen Yay burcundaki dolunayın olumsuz ve haftanın olumlu etkilerini haftalık yazımda ele aldım. Astroloji sayfalarımızdaki makalemin bulunduğu yerden veya Hürriyet sosyalde yazarlar bölümündeki sayfamdan uzun ve detaylı şekilde okuyabilirsiniz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (2.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Çevrenizle iletişim bakımından yoğunluk gözleyebilir ve kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Dostlarınız ve kardeşlerinizden ihtiyacınız olan konularda destek görebilirsiniz. Bugün eş ve ortağınızla kısa yolculuklar yapabilir veya iyi iletişimler kurabilirsiniz. Genel olarak hareketli bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Bugün her şeyden önce risk ve maceraya düşkünlüğünüz var. Harekete geçmeden önce dününüzü kontrol edin. İkili ilişkiler sakıncalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Daha önce kırılan bir umudunuz tekrar gündeme gelecek. Akıl veren çok olunca icraata geçmek için cesaret gerekiyor. Bugün isteklerinize ulaşmak adına sadece manevi değil somut olarak da destekleneceksiniz. Varlığınızla içinde bulunduğunuz grubu aydınlatacağınız bir gün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
İlişkiler ve evlilik konuları hayatınıza sorunlar taşımakta. Önemli karşıtlıklar yaşanabileceği gibi, beklenmedik kopmalar gündeme gelebilir. Tek başına yol alamayacağınız bu dönem başkalarının dayatacağı önerileri değerlendirme yoluna gidebilirsiniz. Ev hayatında yaşanan yenilenmeler sürerken, aile içi ilişkilerde çatışmalara açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Çalışma arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili. Bu yakınlaşmaya daha sıcak bakabilirsiniz. Önemli bir işi başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak istemiyorsunuz. Bu bağlantıyı sağlamlaştırma çabalarınız çabuk sonuç verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Dileğinizle ilgili zorluklar yaşamanız mümkün. Bencil bir tutum göstermemeli, iddialı olmaktan kaçınmalısınız. Bu şekilde dilediğinize daha çabuk kavuşabilirsiniz. Mesleğinizde sizi kıskanan ve rekabet halinde olan birçok kişi var, ancak onlarla savaşacak gücünüz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Bugün, ideallerinizi gerçekleştirebileceğiniz çalışmalarınız için olumlu etkiler alacaksınız. Yatırımlarınızın sonuçlarını uzun vadede görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Her söylenen sözden olumlu anlamlar çıkarmamalısınız. Aldığınız birtakım vaatler, size çalışma yaşamınızda zaman kaybettirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed