Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
İlişkinize yansıyan finansal sorunlar sizi zorluyor olsa da duygusal birliğinizi koruyup muhafaza etmek için elinizden gelenin fazlasını yapıyor olacaksınız. Aşk hayatınızda yolunda gitmeyen her konu için amaçlarını ve hedeflerinizi yeniden şekillendiriyor olmak hem sizi hem de partnerinizi oldukça mutlu edecektir. Sizin de gördüğünüz gibi hayat acısıyla tatlısıyla her zaman önümüze farklı olaylar sunar. Fakat işin özünde sevgi ve kuvvetli bir gönül bağı varsa her türlü sorun kendiliğinden yok olur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Bugün hem fiziksel açıdan, hem de insanlarla olan ilişkileriniz açısından gerilim içindesiniz. Hiçkimse size bir şey söylemesin istiyorsunuz. Sevdiğiniz insanlar, istediğiniz zaman yanınızda olmadı, diye sebepsiz bir kıskançlık içine giriyorsunuz. Neyse ki akşama doğru kafanızdaki bulanıklık dağılacak, daha sağlıklı düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Genel yaşamınıza iş yaşamınızı endekslemeyin. Ufak dalgınlıklarınız bir çok işinizi alt üst edebilir. Kısa yolculuklara sıcak bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Maddi durumunuzun nasıl olduğuna bakmaksızın keyifle yapacağınız harcamalar çevrenizde normalden daha fazlasına sahip olduğunuzu düşündürtebilir. Bu nedenle sizden gelecek finansal beklenti artabilir. Bunu düzeltin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Burcunuzda gezinen Ay sizi kararlı ve dikkat çekici kılıyor. Kendinizi yenileme arzusu içinde bulacaksınız. Ancak aşmanız gereken bazı engeller var. Yeni başlangıçlarınız tüm hızı ile sürerken, eğitsel çalışmalarınız öncelik kazanıyor. Kişisel olarak bu alanda çok şey yapabilir, destek görebilirsiniz. Ortaklaşa alanda ise size zorlayan ilişkiler gündemde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Fiziksel olarak hareketli olacağınız bir gündesiniz ve perfonmansınız oldukça iyi olacaktır. Her zamankinden daha çok yorulabilirsiniz. Hızlı bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz ancak bu konuda dikkatli düşünmenizde fayda olacaktır. İş yaşamınızda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz ve aktivitenizi arttıracaksınız. Sorunlarınıza kısa sürelide olsa çeşitli çözümler geliştirmek için fırsatlar yakalayacaksınız. İş yaşamında ilginizi çekecek yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Sevgilinize karşı içinizde buruk bir kızgınlık var. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içindesiniz. Yakında her şey düzelecek! İşyerinizdeki sorunlar veriminizi çok düşürüyor. Bu karmaşa arasında işinize yoğunlaşmanızın yoğunlaşmakta zorluk çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Ocak 2018)
Çevresel şartlardan olumlu etkilenebileceğiniz, hareketli bir gündesiniz. Jüpiter iyimserliğinizi arttırırken, maddi konularda adımlar atmak için gerekli cesareti kndinizde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Ocak 2018)
İş hayatınızda yaşadığınız bir güvensizlik belli nedenlere dayalı da olsa, onu ortaya çıkarma çabanız genel ilişkilere zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed