Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Geliştirdiğiniz yeni projelerinizi sunmak ve tanıtmak için gayet ideal bir gün. Söylediklerinizle karşı tarafın dikkatini çekmekte hiç zorlanmayacağınız ve onları ikna kabiliyetinizle etkileyeceğiniz güzel bir gün yaşayabilirsiniz. İletişimde şanslı etkiler sizden yana.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Nisan 2018)
İki arkadaşınızın ortak bir girişimini yanlış bulacak, engellemeye çalışacaksınız. Bu müdahalede yararsız ısrarlardan kaçınmanız doğru olacak. Oldukça cesaretli biri olmanıza rağmen yapmak istediğiniz birçok şeyi yapamıyorsunuz. Vaktiyle göze alabildiğiniz şeylere bugünlerde cesaret gösteremeyişiniz, koşullarınızın elverişsizliğinden çok, içinizdeki karmaşadan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Hırslı olmanız başarınıza engel olmayacaktır. Aksine gösterdiğiniz performans için takdir ediliyorsunuz. Hareketli ve çok yoğun bir güne hazırlı olmalısınız. Mutluluk kapıları yavaş yavaş aralanmaya başladı. Partnerinizin her konuda destekçiniz olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Arkadaşlarınızla birlikte hareket ederseniz, hem başarı hem de iyi ilişkiler açısından kazançlı çıkacaksınız. Ortak bir gayeniz için olan hırsınızı, hedefte elde edeceğiniz şeyleri kişiselleştirmeden ortaya koymaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Bugün ruhsal açıdan olgunlaşma ve rahatlama konuları öne çıkıyor. Hayatı akışına bırakabilir ve bundan büyük keyif alabilirsiniz. Gizlilik veya gizli kalan konular ara ara öne çıksa da buralara çok takılmayacaksınız. Gereksiz şeyleri dert edinmeyip önceliği kendinize vereceksiniz. Böyle davranmak size çok iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Umut bağladığınız biri sizi üzüyor. Onun bazı vaatleri sizi umutlandırmış, heyecanlandırmıştı. Haftanın ilk günü hiç beklemediğiniz bir şekilde yepyeni planların içinde yer alacasınız. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Sevgilinizin arada bir sergilediği hırçın davranışlar sizi teslim almış gibi. Ona duyduğunuz büyük kızgınlığın yanında, garip bir şekilde çekiciliğinin arttığını da hissediyorsunuz. İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Bugün parasal bir sorun yaşayabilirsiniz. İnsanlara para harcama eğiliminiz sizde parasal sorunlara yol açıyor. Bütçenizi son günlerde çok zorlamaya başladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Nisan 2018)
Önceden yapmış olduğunuz bir hatayı yinelemek üzeresiniz. Karar almadan önce iki kez düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed