Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Gündelik yaşamınızda sizi rahatsız eden ve rayına bir türlü koyamadığınız bazı konuları sisteme oturtmak için güzel bir zaman dilimindesiniz. Sizler zaten titiz yapınız sayesinde oldukça güçlü ve ayrıntılara önem veren kimselersiniz. İşte bu yapınız size bu durumda çok artılar getirecektir. Yeter ki gücünüzü nerede ve ne zaman kullanacağınızı iyi bilin. Yeni bir diyet ve spor programı ya da fitness üzerine güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ocak 2018)
İçinden çıkamadığınız bir sorunu yeniden masaya koyuyorsunuz.Ama bu aynı zamanda kapanmış bir yarayı kaşımak oluyor. Bunu dikkat etmeniz gerekiyor. Haftaya dinlenmiş olarak giriyorsunuz. Çok merak ettiğiniz yurtdışındaki bir arkadaşınızın mutluluk haberini alıp sevineceksiniz. Bu akşam onu ararsanız size harika bir daveti olacak
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
İlişkilerinizde içe kapanık görünüyorsunuz. Kolay kolay düşündüklerinizi açamıyorsunuz. Mutlu bir bir birliktelik istiyorsanız açık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizde sorunlar yaratan, yaşam boyu size engel olan kötü alışkanlıklarınızdan kurtulun. Çalışma koşullarınızı zorlayarak teklifleri değerlendirirseniz kendinize yeni iş alanları yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Sizi harekete geçiren pek çok gelişme var. Öncelikle Ay burcunuzda ilerliyor ve sizi girişken kılıyor. Karşınıza pek çok fırsatın çıkacağını görmeli yeni planlar yapmalısınız. Kişisel alanda sizi canlı tutan ve cesaret veren adımlar atabilirsiniz. İş hayatının getirdiği konular karşısında daha temkinli olmalısınız. Bu günlerde kendinizi başarıya odaklı çalışmalara hazırlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Özgün fikirlerinizin bazı tartışmalarla zenginleşmesine izin vermelisiniz. Bir arkadaşınız kendi iş olanaklarını ortaya koyarak, size önerilerle gelebilir. Girişimci yanınızı harekete geçirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Güzel bir ilişkiniz var. İlişkinizi korumak adına karşılıklı verdiğiniz tavizler, ikinizin de birbirinize sevginizin dışında büyük bir saygı duymanızı da sağlıyor. İş fırsatlarının biri gidip biri geliyor. Ama siz onları göremiyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Yakın gelecekte ciddi bir para ihtiyacına gireceksiniz. Bu sizi bir ek gelir arayışına yönlendirecek. Kazancınız ve gereksinimleriniz arasında doğru dengelemeler yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ocak 2018)
Arkadaşlarınızdan biri, sizi çok ayrı özel bir yere koymuş, gereken karşılığı veremiyorsunuz. Bunun nedenlerini kendinizle yeniden tartışmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed