Oğlak Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugün geçmişten devam eden ve geleceğe kadar uzayan borçlarınızı ödeme konusunda farklı bir planlama içine girmek isteyebilirsiniz. Bunları kolaylaştırmak adına çeşitli kaynaklar bulmak ve bununla ilgili girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızdaki yoğunluktan dolayı bu sıralar özel ilişkilere yeteri kadar zaman ayırmamanız eşinizin sizden biraz uzaklaşmasına neden olmuş olabilir. Bu sıralarda ona sevginizi göstermek amacıyla yapacağınız ufak girişimler onun fazlasıyla mutlu etmeye yetecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugün kendinizi yeniliklere açık görüyorsunuz ve bazı yeni projeleriniz var. İnsanlarla ilişkilerinizde bir artış olacaktır ve bu konuda oldukça başarılı girişimlerde bulunacaksınız. Kısa bir seyahate çıkacaksınız, önümüzdeki günlerde fakat bu seyahate pek çıkmak istemiyorsunuz fakat gitmeniz halinde kazançlı çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Mantığınızla her şeyin üstesinden gelebilirsiniz fakat duygularınızı da yok saymaya çalışmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Hiçbir kimse, hiçbir olay rahat ve huzurunuzu kaçırmayı başaramayacak. Aşkta mutluluğun bütün sırlarını keşfetmiş olmak ilişkinizi kalıcı kılıyor. Bugün bazı imkanlar elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Maddi açıdan bazı riskli gelişmeler olabilir. Başkalarının desteğine daha fazla ihtiyaç duyacağınız bu günlerde daha çok borçlanmak zorunda kalabilirsiniz. Ödemeler dengenizi bozacak gelişmeler, başkalarının parasal sorumluluğu kriz yaratacaktır. Bir yandan da duygusal paylaşımlarda sorunlar söz konusu. Sizi huzursuz eden yakın bağlar sorgulanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugün iş yaşamınızda bazı anlaşmalara varabileceğiniz ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Günlük işlerinizde ve planlarınızda bazı zorluklar ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Çevrenizde yaşanan yorucu aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe cazibe odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Beklediğiniz haberler, özellikle para konularını içeriyorsa sizi sürüncemede bırakabilir. Her zamanki sabrınızı kullanmalısınız. Akşam saatleri daha rahat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Sinir sisteminiz bugün oldukça hassas ve en küçük bir olay sizi üzebiliyor. Birden fazla konuyla ilgilenmek zorunda kalabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed